نماد سایت مبلمان اداری طراحان چیدمان آرک

نقد و بررسی برند مبلمان اداری داتیس + تاریخچه

بسیاری از افراد وقتی اسم مبلمان اداری به گوششان می رسد تصور می کنند مبلمان اداری یعنی فقط میز و صندلی اما باید بدانید قضیه فراتر از این ها است و مبلمان اداری شامل تمامی وسایلی می شود که در محیط کار وجود دارد از میز و صندلی کارمندی گرفته تا پارتیشن و فایلینگ و کتابخانه. مبلمان اداری داتیس هم از این قضیه مستثنی نیست. در این مقاله سعی داریم به بررسی مبلمان اداری داتیس بپردازیم. انواع مختلف صندلی داتیس و کیفیت آن ها در مقایسه با سایر برندها و شرکت های فعال در ایران، خدمات پس از فروش و گارانتی و قیمت معرفی خواهند شد. اگر مایل به آشنایی با این برند مبلمان هستید با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید.

داستان داتیس

شرکت داتیس فعالیت خود را در صنعت صندلی های اداری از ۱۷ سال قبل در کارخانه ای کوچک در شهرک صنعتی پرند آغاز کرد. این شرکت تلاش داشت تا با بررسی کامل و همه جانبه بازار مبلمان اداری ایران و بر مبنای اصول چیدمان صنعتی و در نظر گرفتن تمامی جوانب علمی و البته با کمک بهترین فناوری های روز دنیا در صنعت مبلمان اداری به طراحی و ساخت محصولاتی متمایز و با کیفیت بپردازد. مبلمان اداری داتیس موفق شد با دریافت تأییدیه شرکت تی یو وی (TUV) آلمان نشان استاندارد ایزو ۹۰۰۱ (ISO 9001) و نیز گواهی ثبت طرح صنعتی را به دست آورد.

دریافت جوایز مختلف از جمله تندیس و لوح زرین برترین تولید کننده صندلی مدیریتی از سومین نمایشگاه تخصصی مبلمان اداری و تندیس برترین تولید کننده از همایش یک صد برند برتر ایرانی از جمله افتخارات مبلمان اداری داتیس محسوب می شود.

تجربه مدیران در مبلمان اداری داتیس در زمینه تولید قطعات پلاستیکی که در تولید محصولات و صندلی های اداری به کار می رود و نیز بهره مندی از دانش مدرن از جمله نقاط قوت داتیس در این صنعت محسوب می شود. در اختیار داشتن انبارهایی جهت تحویل سفارشات در کمترین زمان ممکن، استقرار واحدهای کنترل کیفیت و نیز نظرسنجی مداوم از مشتریان و مصرف کنندگان از دیگر مزایای این شرکت است. با وجود اینکه زمان کوتاهی از تأسیس این شرکت می گذرد اما توانسته از محبوبیت خوبی در بین مصرف کنندگان برخوردار شود.

محصولات مبلمان اداری داتیس

اگر دنبال محصولات مبلمان اداری داتیس هستید بیشتر می توانید آن ها را در صندلی ها بیابید. مبل اداری همانند میزهای اداری دارای دسته بندی است و متناسب با هر جایگاه و نیازی به کار می روند. مبل اداری دو دسته صندلی اداری و مبل یا نشیمن اداری تقسیم می شوند. صندلی اداری می تواند شامل صندلی کارشناسی، صندلی مدیریتی و صندلی کنفرانسی شود. از صندلی نشیمن برای فضاهایی که نیاز به مجموعه ای از صندلی ها هست استفاده می شود مثل سالن های انتظار. به طور کلی تاکنون مبلمان اداری داتیس در بیش از ۱۶ طبقه محصول فعالیت دارد که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

قیمت مبلمان اداری داتیس

قیمت محصولات، به طور خاص صندلی اداری، در این شرکت از حدود ۶۰۰ هزار تومان  ۴ آغاز می شود و تا حدود میلیون و ۵۰۰ هزار تومان ادامه می یابد. تقریباً می شود گفت که هر طیف قیمتی را برای مصرف کنندگان مختلف پوشش می دهد.

کیفیت صندلی ها

طراحان و تولیدکنندگان در گروه مبلمان اداری داتیس تمام تلاش خود را کرده اند تا در طراحی و ساخت صندلی اداری تمام اصول ارگونومی را رعایت کنند. این محصولات مناسب شرکت ها و سازمان هایی هستند که در پی محصولاتی با استاندارد درجه G هستند، استانداردی که بر اساس آن می توان از صندلی برای بازه های زمانی طولانی استفاده کرد بدون اینکه فشار و ناراحتی در نواحی مختلف بدن احساس شود.

علاوه بر این در مبلمان اداری داتیس سعی شده است تا حد مقدور از تنوع رنگی در طراحی ها استفاده شود که جلوه متمایز به آن ها بخشیده است. در کنار طراحی مدرن محصولات، تولید مبلمان اداری به سبک کلاسیک همچنان ادامه دارد.

گارانتی در مبلمان اداری داتیس

به طور کلی، صندلی های داتیس دارای سه سال گارانتی هستند. گارانتی جک صندلی به مدت یک سال از تاریخ خرید فعال است. منظور از تاریخ خرید زمان صدور فاکتور خواهد بود و به همین دلیل در اختیار نداشتن اسناد خرید باعث می شود زمان شروع گارانتی تاریخ تولید در نظر گرفته شود.

ویژگی مبلمان اداری داتیس

اگر بخواهیم ویژگی هایی که در مبلمان اداری داتیس به چشم می خورد را در یک فهرست کوتاه جای دهیم باید موارد زیر را مطرح کنیم:

https://moblemanarc.com

خروج از نسخه موبایل