نماد سایت مبلمان اداری طراحان چیدمان آرک

معرفی بهترین برند صندلی اداری در ایران

صندلی اداری و ارزش‌های آن

امروزه استفاده از صندلی اداری برای انجام کارهای اداری برای کارمندان، در حقیقت یک اصل واجب و مهم است که انتخاب و تهیه آن، گاها نیاز به تخصص دارد. به این معنی که باید با داشتن آشنایی و آگاهی قبلی برای خرید این محصول اقداماتی انجام دهید و اینکه  صندلی اداری  باید در جهت سلامت جسمی کارمند انتخاب و تهیه شود که از لحاظ استاندارد و کیفیت در حد متناسب باشد که به جسم و ستون فقرات، آسیب وارد نکند در این مقاله می خواهیم به معرفی بهترین برند صندلی اداری در ایران بپردازیم معمولاً در بازار ایران که خرید و فروش مبلمان اداری وجود دارد اکثر افراد از برندهای داخلی استفاده می کنند و این انتخاب‌ها نیز معمولا مناسب بوده اند و اصول ارگونومی و استاندارد کافی را داشته اند.

 عواملی که  دلیل بر مناسب و استاندارد بودن یک صندلی می‌باشند

قبل از این که به معرفی بهترین برند صندلی اداری در ایران بپردازیم بهتر است بدانیم که چه عواملی در انتخاب این محصولات به عنوان بهترین ها، تاثیر دارد و کدام عامل هستند که باعث می شوند بعضی از شرکت های تولید کننده مبلمان اداری، هنگام انتخاب عموم، در صدر قرار بگیرند.

شرکت های تولید کننده مبلمان اداری برای اینکه محصول مناسبی تولید کنند که مورد انتخاب قرار بگیرد عوامل مثل:

بهترین برند صندلی اداری در ایران کدامند؟

برندهای مختلفی از صندلی اداری در ایران وجود دارد که  به دلیل کیفیت مناسب و استحکام بالایی که دارند مورد اعتماد قرار گرفته اند و به نوعی امتحان پس داده اند که در میان آنها می‌تون سه برند نیلپر، لیو و آرتمن را به عنوان بهترین برند صندلی اداری در ایران دانست. این سه برند در میان انواع برندهای مختلف درای ویژگی های منحصر به فردی هستند و تمامی استانداردها و اصول ارگونومی لازم را دارا هستند که در اینجا به طور مختصر به معرفی آنها می‌پردازیم:

یکی از مشهور ترین و بهترین برند صندلی اداری که طرفدار های بسیار زیادی در کشور دارد، صندلی اداری نیلپر است. این برند فعالیت خود را از سال ۱۳۷۱ شروع کرده و از اصول ارگونومیک برخوردار می‌باشد، مکانیزم کاربردی بالایی دارد و با بهره گیری از به روزترین تکنولوژی روز دنیا طراحی می‌شود که از کیفیت بسیار بالایی جهت استفاده برخوردار می باشد و دارای تنوع در تولید مدل های مختلف است. همچنین اینکه دارای نمایندگی های زیادی در شهرهای مختلف کشور می‌باشد، خدمات پس از فروش بسیار خوبی دارد ،گارانتی سه ساله دارد و مواد اولیه به کار رفته در تولید این محصول از کیفیت بسیار مناسبی برخوردار می باشد.

صندلی اداری نیلپر از طراحی خاصی برخوردار است از ویژگی های این صندلی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

یکی از جذاب ترین و زیباترین طراحی های صندلی اداری  و صندلی کارمندی در ایران متعلق به صندلی اداری لیو می باشد این صندلی طراحی بسیار جذابی دارد که مطابق با طراحی های مد روز پیش می‌رود و در حقیقت برای انتخاب سبک های مدرن انتخاب بسیار مناسبی می باشد.

یکی دیگر از بهترین برند صندلی اداری در ایران صندلی اداری آرتمن می‌باشد. صندلی آرتمن دارای جک قابلیت تنظیم ارتفاع و پشتی می باشد که کاربر می‌تواند متناسب با بدن خود، ارتفا و پشتی  صندلی را تنظیم کند. جنس دسته های صندلی ارتمن از جنس کروم می باشد. این نوع صندلی کیفیت بسیار خوبی دارد و هم قابلیت استفاده در سالن های کنفرانس را دارد و هم قابلیت استفاده در اتاق کار.

فروشگاه اینترنتی طراحان چیدمان آرک، معتبرترین فروشگاه اینترنتی مبلمان اداری، با نماد اعتماد ۴ ستاره در کشور  می‌باشد که  می‌توانید برای خرید بهترین برند صندلی اداری از طریق وب سایت و فروشگاه اینترنتی این مجموعه، به آدرس moblemanarc.com  اقدام کنید.

خروج از نسخه موبایل