بهترین طرح‌ جاکفشی های مدرن

یکی از اساسی ترین بخش های دکوراسیون یک منزل، جاکفشی است. همانطور که میدانید اعضای هر خانواده حتی اگر دو جفت کفش داشته باشند؛ باید مکان مناسبی جهت قرارگیری کفش های خود در نظر بگیرند. به همین جهت امروزه بهترین طرح جاکفشی در مدل‌های مختلف در بازار عرضه میشود.از آنجایی که جاکفشی ها علاوه بر حفظ و نگهداری از کفش ها، بخشی از دکوراسیون منزل شما هستند؛ باید از هر جهت بهترین طرح جاکفشی را تهیه کنید. در این رابطه به شما میگوییم که هنگام خرید بهترین جاکفشی جهت افزایش زیبایی دکوراسیون منزل خود نکات مهمی از جمله موارد زیر را باید مدنظر داشته باشید.

بهترین طرح جاکفشی

• فضای موجود در منزل جهت قرارگیری جاکفشی• مدل جاکفشی• جنس جاکفشی• رنگ جاکفشی• قیمت جاکفشی• و بسیاری موارد دیگراز آنجایی که توجه به موارد بالا به شما در خرید بهترین طرح جاکفشی بسیار کمک میکند؛ در ادامه هریک از این موارد را به صورت جزئی تر توضیح میدهیم. با ما همراه باشید که در انتها بهترین طرح جاکفشی را برای منزل یا محل کار خود بخرید.

بهترین مکان برای جاکفشی در منزل کجاست؟

افراد براساس سلیقه و دکوراسیون منزل خود، بخش‌های مختلفی از منزل را جهت قرارگیری جاکفشی انتخاب می‌کنند. بعضی افراد کفش‌های خود را در قسمت تحتانی کمد لباسی می‌گذارند. برخی دیگر نیز در اتاق خود کمد یا جاکفشی شخصی دارند.اما رایجترین و بهترین مکان جهت قرارگیری جاکفشی در منازل، قسمت ورودی هر منزل است.

زیرا با وجود یک جاکفشی مناسب در ورودی منزل نه تنها دیگر نیازی به ورود با کفش در منزل نیست؛ بلکه با خرید و استفاده از بهترین طرح جاکفشی، ورودی منزل شما دکوراسیونی بسیار شیک و زیبا خواهد داشت.

نکته مهم در رابطه با قرارگیری جاکفشی در بخش ورودی منزل این است که جاکفشی شما از نظر طول، عرض و ارتفاع باید متناسب با فضای مورد نظر باشد. در این زمینه باید به شما بگوییم که نگران فضای کم ورودی منزل خود یا چگونگی دکوراسیون آن نباشید؛ زیرا امروزه مدل‌های مختلف جاکفشی جهت رفع نیاز همه افراد در بازار وجود دارد.

ابتدایی‌ترین تا جدیدترین مدل‌های جاکفشی

جاکفشی ها از گذشته تا به امروز در مدل‌های مختلفی متناسب با فضاهای کوچک و بزرگ، دکوراسیون‌های مختلف و نگهداری انواع کفش تابستانه و زمستانه تولید شده اند. از جمله ابتدایی‌ترین مدل‌های جاکفشی می‌توان به جاکفشی کلاسیک و جاکفشی دیواری اشاره کرد که امروزه نیز قابل استفاده هستند.

اما از زیباترین طرح‌های جاکفشی جدید جاکفشی داشبوردی، جاکفشی ایستاده، جاکفشی، جاکفشی آینه دار و جاکفشی سه تیکه را میتوان نام برد. جهت آشنایی بیشتر شما با مدل‌های مختلف جاکفشی و خرید بهترین طرح جاکفشی، در ادامه هر یک از این مدل‌ها را معرفی می‌کنیم.

مطلب مرتبط  میز تحریر مدرن گزینه مناسبی برای فضاهای مینیمال

جاکفشی کلاسیک چگونه است؟

جاکفشی کلاسیک به عنوان بهترین طرح جاکفشی شناخته می‌شود. زیرا این مدل از گذشته تا به امروز همچنان مورد استقبال افراد مختلف است. جاکفشی های کلاسیک به شکل کمدی کوچک هستند که در پشت درب ورودی واحد شما یا دقیقاً در ورودی منزل قرار میگیرند.

این کمد کوچک متناسب با نیاز شما طبقاتی جهت نگهداری کفش‌های تابستانه و زمستانه دارد. همچنین اکثر جاکفشی های کلاسیک یک جایگاه در قسمت فوقانی خود جهت قرارگیری انواع واکس کفش دارند.

بهترین طرح جاکفشی

جاکفشی دیواری چیست؟

شاید توجه کرده باشید که در ورودی بسیاری از منازل، کمدی به عنوان جاکفشی و جالباسی وجود دارد. این مدل از جاکفشی ها به دلیل اشغال فضای کمتر برای منازل کوچک بسیار مناسب هستند. زیرا جاکفشی دیواری همانطور که از عنوان آن مشخص است؛ طبقاتی در دیوار جهت قرارگیری انواع کفش زمستانه و تابستانه دارد.ضمن اینکه برخی از این جاکفشی های دیواری، قسمتی جهت قرارگیری لباس‌ها، کیف وغیره نیز دارند. به همین جهت امروزه بسیاری از افراد از جاکفشی های دیواری استفاده می‌کنند.

جدیدترین طرح جاکفشی

از آنجایی که افراد جهت خرید بهترین طرح جاکفشی به دنبال جدیدترین طرح‌ها هستند؛ در اینجا جاکفشی مدل داشبوردی را به شما معرفی می‌کنیم. این مدل از جاکفشی شباهت زیادی به جاکفشی های کلاسیک دارد؛ با این تفاوت که طبقات آن به شکل داشبورد باز می‌شود.از نکات جالب دررابطه با جاکفشی‌های داشبوردی این است که هر طبقه آن می‌تواند شامل دو یا سه بخش باشد و این تحت تأثیر چگونگی کفش‌ها از نظر تابستانی یا زمستانی تعیین می‌شود. این جاکفشی متناسب با نیاز افراد امروزی طراحی شده است؛ زیرا ضمن اشغال فضای کم، بیشترین جا را برای تعداد زیادی از کفش‌ها دارد.

چرا جاکفشی ایستاده بخریم؟

یکیدیگر از جدیدترین جاکفشی ها که عنوان بهترین طرح جاکفشی را بین مردم دارد؛ مدل ایستاده یا طبقاتی است. این مدل از جاکفشی، فضایی به اندازه یک جفت کفش را اشغال می‌کند اما تعداد طبقات آن متناسب با تعداد کفش‌های شما است.مهم‌ترین ویژگی این مدل ضمن اشغال کم‌ترین فضا در محیط شما، از بین رفتن بوی کفش‌ها است. زیرا زمانیکه کفش را داخل کمد یا فضایی بسته قرار ندهید؛ بوی کفش از بین میرود. بنابراین اگر نیازمند جاکفشی بسیار کوچک و مناسب هستید؛ مدل ایستاده بهترین طرح جاکفشی برای شما است.

جاکفشی سه تیکه یا پلکانی چیست؟

جاکفشی سه تیکه یا پلکانی یکی دیگر از طرح‌های جدید جاکفشی است. این مدل شباهت زیادی به مدل کلاسیک دارد. مدل سه تیکه یا پلکانی به صورتی است که سه کمد از بزرگ به کوچک کنار یکدیگر قرار گرفته اند.خرید و استفاده از جاکفشی سه تیکه یا پلکانی باعث می‌شود که هر فرد خانواده کفش‌های خود را در کمدی جداگانه بگذارد. همچنین مدل پلکانی بهترین طرح جاکفشی جهت زیبایی دکوراسیون است. زیرا مدل سه تیکه آن می‌تواند به شکل‌های مختلف در فضای خانه شما قرار گیرد و زیبایی منزل را چندین برابر کند.

مطلب مرتبط  عوامل تاثیرگذار بر قیمت میز جلومبلی

بهترین طرح جاکفشی

تأثیر جنس و رنگ جاکفشی در زیبایی دکوراسیون

یکیدیگر از موارد بسیار مهم در افزایش زیبایی دکوراسیون منزل، چگونگی جنس جاکفشی است. همانطور که می‌دانید جاکفشی‌ها از سه جنس فلز، چوب یا ام‌دی‌اف ساخته میشوند. اهمیت جنس جاکفشی در این است که با جنس دکوراسیون شما یکسان باشد.ابتدایی‌ترین جاکفشی ها که امروزه نیز مورد استفاده قرار میگیرند؛ جاکفشی های فلزی هستند. این مدل از جاکفشی ها به دلیل سادگی در طرح و رنگ در منازلی با دکوراسیون ساده، زیبایی بیشتری بههمراه دارند.اما اگر دکوراسیون و وسایل منزل شما از جنس چوب است؛ جاکفشی های چوبی یا ام‌دی‌اف را انتخاب کنید. البته اگر رنگ و طرح جاکفشی برای شما اهمیت بیشتری داشته باشد؛ جاکفشی های ام‌دی‌اف بهترین طرح جاکفشی هستند.

زیرا جاکفشی های چوبی تنها یک رنگ و طرح دارند اما مدل‌های ام‌دی‌اف قابلیت تولید در رنگ‌ها و طرح‌های مختلف را دارند. به طوری که در خرید جاکفشی ام‌دی‌اف با طرح‌های مختلفی از جمله ملامینه، هایگلاس، براق، برجسته و غیره مواجه میشوید.همچنین که جاکفشی ها در رنگ‌های مختلفی از جمله قهوه‌ای، جاکفشی سفید، نسکافه‌ای وغیره قابلیت تولید دارند. اهمیت رنگ جاکفشی در دکوراسیون زمانی مشخص می‌شود که با محیط شما همخوانی داشته باشد. البته این موارد به چگونگی هزینه شما نیز بستگی دارند. به همین جهت در ادامه بیشتر در رابطه با قیمت جاکفشی ها توضیح میدهیم.

بهترین طرح جاکفشی را از کجا بخریم؟

یکی از دغدغه‌های افراد در خرید جاکفشی، قیمت آن است. در این رابطه باید بگوییم که جاکفشی ها قیمت ثابتی ندارند، بلکه قیمت آنها متناسب با مدل، رنگ، طرح، جنس و متراژ متغیر است. اما اگر به دنبال جاکفشی ارزان قیمت هستید؛ بهتر است به صورت آنلاین نسبت به خرید آن اقدام کنید.سایت طراحان چیدمان ارک یکی از بهترین مراکز آنلاین جهت خرید انواع جاکفشی است. زیرا علاوه بر خرید بهترین طرح جاکفشی از خدمات طراحی دکوراسیون این سایت خصوصاً طراحی‌های سه‌ بعدی بهره مندخواهید شد.

منبع: moblemanarc.com

2 دیدگاه برای “بهترین طرح‌ جاکفشی های مدرن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 7% تخفیف اولین خرید!

کد تخفیف رو برام ایمیل کن!
قبل از رفتن کد تخفیفت رو بگیر! فقط همین یه بار فرصت دریافت رو داری. میتونی کد تخفیفت رو بگیری بعدا استفاده کنی!
close-link
Call Now Button