نماد سایت مبلمان اداری طراحان چیدمان آرک

۱۰ برند برتر صندلی اداری در ایران کدامند؟

یکی از  مهمترین وسایل در میان  مبلمان اداری که مورد استفاده زیادی قرار می‌گیرد صندلی اداری می باشد که کارایی زیادی دارد و کارکنان یک اداره مجبورند که ساعات زیادی را بر روی آن بنشینند به همین خاطر صندلی اداری ارزش و اهمیت بسیار بالایی دارد. بنابراین برای انتخاب یک از صندلی اداری مسائلی همچون کیفیت، مواد اولیه به کار رفته در تولید آن، گارانتی، قیمت مناسب و مواردی از این قبیل،از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است که در اینجا قصد داریم به معرفی ده برند برتر صندلی اداری در ایران بپردازیم و شما را با آنها آشنا کنیم:

صندلی نیلپر یکی از ده برند برتر صندلی اداری می‌باشد که در ایران از استقبال بی‌نظیری برخوردار است و طراحان آرک به آدرس « moblemanarc.com » در ایران با در نظر گرفتن خصوصیات مهم بهترین صندلی استاندارد، اقدام به تولید این صندلی کرده اند که از اصول ارگونومی برخوردار می‌باشد و به هیچ عنوان به کمر و ستون فقرات بدن آسیب و ضرری وارد نمی‌کند چرا که  اگر صندلی مورد استفاده در محل کار از اصول ارگونومی استاندارد برخوردار نباشد قطعاً باعث گردن درد، کمردرد، پادرد و… می‌شود و همچنین احساس ناراحتی در سر شانه ها را به همراه دارد.

 صندلی اداری نیلپر برای مدت زمان ۸ ساعت کاری تولید شده است؛ دارای اهرمی در قسمت پشت صندلی می باشد که می تواند زاویه پشتی صندلی را با آن تنظیم کرد که کاربرانی که از آن استفاده می‌کنند، دچار گرفتگی عضلات نشوند. همچنین یک اهرم تغییر ارتفاع دارد که می توان با استفاده از آن، ارتفاع صندلی را مطابق با  نیاز بدن و میزان ارتفاعی مورد نیاز کاربر تغییر داد. از خصوصیات مهم صندلی اداری نیلپر این است که دارای گارانتی ۳ ساله می باشد و در مقایسه با دیگر برندهای که در رقابت با این برند هستند در رده اول قرار می‌گیرد.

یکی دیگر از مهمترین برند برتر صندلی اداری در ایران صندلی لیو می باشد که با به خاطر طراحی های خاص و منحصر به فردی که دارد در دسته بهترین صندلی‌های اداری قرار دارد.

از ویژگی‌های خاص این صندلی این است که برای تولید پشتی آن، از روکش مش یا همان پارچه توری استفاده شده است که هم طراحی صندلی را زیباتر کرده و هم مانعی برای جلوگیری از تعریق بدن است.

این صندلی، دارای جک تغییر زاویه برای پشتی می باشد که کاربر می‌تواند با در نظر گرفتن راحتی بدن خود، پشتی آن را تنظیم کند.

چرخ های روان این صندلی از جنس و مواد اولیه تولید شده است که این امکان را فراهم کرده است که چرخ‌ها بدون صدا بر روی سه تو حرکت کنند و ایجاد صدا نکند.

از دیگر خصوصیات مهم صندلی اداری لیو این است که دارای دسته های ثابت پلاستیکی می باشد که استحکام و مقاومت بسیار بالایی دارند و کاربرد در هنگامی که بر روی صندلی می نشیند با استفاده از این دسته ها آرامش و راحتی و دو چندان می‌شود.طراحی این صندلی بگونه‌ای است که در تمامی مکان‌ها، از جمله فضاهای اداری و خانگی قابل استفاده می‌باشد.

طراحی صندلی اداری اروند، بسیار مدرن و چشم نواز است و جنس مواد اولیه بکار رفته در تولید آن بسیار با کیفیت و مناسب می باشد این صندلی از طراحی استاندارد و ارگونومی مناسب برخوردار است و از آسیب‌های جدی که به کمر و ستون فقرات وارد می شود، جلوگیری می کند. استانداردهای کیفیتی و طبی در تولید این صندلی کاملاً رعایت شده است و خریداران می‌توانند بدون هیچ نگرانی چندین سال از آن استفاده کنند.

 ویژگی های صندلی مدیریتی اروند

صندلی آرتمن یکی دیگر از ۱۰ برند برتر صندلی اداری در کشور می‌باشد که دارای قابلیت تنظیم ارتفاع و تنظیم پشتی می‌باشد که هر کاربر، متناسب با فرم نشستن خود می‌تواند آن را تنظیم کند. استفاده از این محصول در کنار هر میز با ارتفاع مختلف، امکان پذیر می باشد چرا که جک تنظیم ارتفاع آن تا ۸ سانتیمتر می باشد. دارای طراحی ساده و بسیار شیک و زیبایی است ، نشیمنگاه و پشتی آن بسیار راحت و آرامش بخش است، دسته های این صندلی از جنس انتگرال است که در عین زیبایی با قرار گرفتن بازو بر روی آن باعث تعادل تعادل وزن می شود و از  گرفتگی عضلات دست جلوگیری می‌کند.

یکی دیگر از ۱۰ برند برتر صندلی اداری در ایران صندلی راد سیستم است که بر پایه اصول ارگونومی تولید می‌شود و در از لحاظ استاندارد و کیفیت در بهترین سطح قرار دارد، طراحی این صندلی به گونه ای است که کاربران کاربر در هنگام استفاده از آن در بهترین وضعیت بدن و قرار دارد و هیچ آسیبی به عضلات و ستون فقرات وارد نمی شود. دسته های این صندلی از جنس پلاستیک است و با پد انتگرال پوشیده شده است که کمک می‌کند که عضلات دست در بهترین حالت قرار بگیرد.

 صندلی راد سیستم نیز مانند دیگر برند برتر صندلی اداری در ایران دارای جک تنظیم ارتفاع و تنظیم پشتی است که باعث می شود که در پشت هر میزی با هر ارتفاعی بتوان از این صندلی استفاده کرد.

این صندلی زیبایی خاص و منحصر به فردی دارد که هم در محیط کار و هم در محیط منزل قابل استفاده می باشد و طراحی آن بر اساس اصول ارگونومی می باشد که نتیجه آن داشتن قسمت نشیمن و بسیار راحت می باشد این که هر کاربر انواع استفاده از آن در فضای کار می‌تواند احساس شادی و نشاط و انرژی برای ادامه کار داشته باشد

صندلی نظری نیز یکی دیگر از برندهای صندلی اداری در ایران می باشد که مختص فضای باز حیاط باغ هتل رستوران و غیره می باشد جنس این صندلی از مواد پلی پروپیلن است، وزن سبک و کم حجمی دارن حجمی دارد که در عین سبکی بسیار محکم و بادوام است، از ویژگی‌های مهم این صندلی این است که به راحتی می‌توان گرد و خاک و آلودگی بر روی آن را پاک کرد و قابلیت شستشو دارد، نشیمن راحتی دارد و می‌توان در فضاهای مختلف داخلی و خارجی و همچنین برای جلسات اداری، از آن استفاده کرد.

یکی دیگر از ۱۰ برند برتر صندلی اداری در ایران صندلی داتیس است که بیشتر مورد استفاده کارمندی قرار می‌گیرد. جنس روکش صندلی داتیس از چرم مصنوعی است و دارای یک جک تنظیم ارتفاع برای قسمت نشیمنگاه می‌باشد این صندلی مانند دیگر برندهای صندلی معتبر، دارای چرخ روان می باشد و همچنین دارای دو عدد دسته پلاستیکی در دو طرف، جهت قرار گرفتن بازوهای کاربر می باشد.

این برند به نام صندلی کارشناسی نیز مشهور می باشد که در قسمت نشیمن آن از فوم سرد استفاده می‌شود که علاوه بر نرم بودن قابلیت برگشت پذیری دارد و دچار فرورفتگی نمی‌شود.

جنس روکش این صندلی از چرم مصنوعی و وینیل می‌باشد که در برابر نفوذ آب ان بسیار مقاوم هستند و قابلیت تمیز کردن آن را آسان می‌کند.

این برند نیز همانند دیگر برندهای معتبر  مبلمان اداری دارای قابلیت تنظیم ارتفاع می باشد و همچنین جنس پایه های صندلی از جنس کروم است و دارای چرخ های روان جهت استفاده بر روی سطوح مختلف می باشد

یکی دیگر از ۱۰ برند برتر صندلی اداری در ایران صندلی می باشد که دارای مدل های متنوع و مختلف در رنگ بندی های متفاوت است، این صندلی نیز مانند دیگر برندها از پارچه چرم مصنوعی تولید شده که قابلیت انعطاف پذیری و همچنین تنفس پذیری دارد و از تعریق بدن کارمند جلوگیری می کند دارای یک عدد جک تنظیم ارتفاع با اندازه ۸ سانتی متر می باشد که کاربردهای مختلف در قد و اندازه های مختلف مختلف می‌توانند از این صندلی استفاده کنند.

خروج از نسخه موبایل