نماد سایت مبلمان اداری طراحان چیدمان آرک

تفاوت میز لپ تاپ با میز کامپیوتر چیست ؟

در گذشته استفاده از کامپیوتر در بین عموم بسیار رواج داشت. استفاده از کامپیوتر نیازمند برخی از وسایل جانبی بود. یکی از وسایل جانبی بسیار مهم برای نگهداری و استفاده از کامپیوترها ،استفاده از میز کامپیوتر است. میز کامپیوتر با برخورداری از خصوصیات ویژه مانند : در بر داشتن جایگاه خاص برای کیس، در بر داشتن جایگاه خاص برای ماوس و همچنین کیبورد، و مواردی از این قبیل از جمله خصوصیات این میزها به شمار می آید. اما امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی بسیاری از افراد به خرید لپ تاپ ها روی آوردند. خرید لپ تاپ مصرف برخی از وسایل جانبی را تا میزان چشمگیری کاهش داد.

خرید میز کامپیوتر

این وسیله با فناوری های نوین نیاز به استفاده از کیس و کیبورد جداگانه نخواهد داشت. اما استفاده از میز لپ تاپ کوچک همواره اهمیت بسزایی در بین عموم افراد داشته است. تفاوت بین میز کامپیوتر و میز لپ تاپ بسیار گسترده و وسیع خواهد بود. در ادامه به ذکر مهمترین تفاوت های این میزها خواهیم پرداخت :

مهمترین تفاوت‌ها در میز کامپیوتر و میز لپ تاپ کوچک :

همانطور که گفته شد با استفاده از لپ تاپ استفاده از برخی وسایل جانبی تا میزان چشمگیری کاهش یافته است. عدم استفاده از این محصولات مزایای فوق العاده ای را برای استفاده کنندگان در بر خواهند داشت. در ادامه به بررسی این مزایا می پردازیم :

۱ . ابعاد مناسب :

در میزهای کامپیوتر به دلیل اجزای گسترده ای آن، استفاده از برخی وسایل بسیار مهم و ضروری بوده است. از این جهت باید ابعاد بزرگی را برای این میزها در نظر گرفت. نحوه ی قرارگیری هر کدام از اجزا، می تواند تاثیرات بسیار زیادی بر روی طراحی و تولید این میزها داشته باشد. اغلب میزهای کامپیوتر دارای ابعاد بزرگ و قابل توجهی هستند. این ابعاد بزرگ فضای بسیار زیادی از اتاق و محل زندگی شما را احاطه خواهند نمود. اما با استفاده از میز لپ تاپ کوچک شما علاوه بر برخورداری از یک میز کاربردی و فوق العاده، فضای بسیار کمی را اشغال نموده اید. همچنین در مواردی که از لپ تاپ استفاده نمی کنید، می توانید موارد استفاده ی دیگری را از این میزها داشته باشید. ابعاد این میزها کوچک و بسیار کاربردی بوده است.

۲ . قیمت مقرون به صرفه :

در تولید میز کامپیوتر باید از موارد مصرفی بسیار زیادی بهره مند گشت. تولید این میزها موجب بهره برداری بسیار زیادی از متریال اولیه و برخی از ملزومات دیگر می شود. از این رو شاهد قیمت بالایی در این محصولات خواهید بود. اما با استفاده از میز لپ تاپ کوچک ، متریال مورد استفاده بسیار کمتر از میز کامپیوتر می باشد. از این جهت شاهد قیمت بسیار مناسب‌تری خواهید بود. قیمت مناسب برای این میزها بسیار مورد توجه کلیه افراد بوده است.

۳ . طراحی خاص و منحصر بفرد :

از دیگر وجه تمایز میز لپ تاپ با میز کامپیوتر می توان به طراحی خاص آنها و جذابیت بی نظیر در آنها اشاره نمود. میز لپ تاپ به دلیل عدم برخورداری از جزئیات مهم و ضروری ،قابلیت طراحی منحصر بفرد و جذاب‌تری را در بر خواهد داشت. در مقابل میز کامپیوتر با برخورداری از جزئیات مهم و ضروری قابلیت برنامه ریزی های جذاب و طراحی های خارق العاده را در بر نخواهد داشت. از این جهت همواره می توان شاهد طراحی های خیره کننده در میزهای لپ تاپ بود. این نوع از میزها با طراحی های خاص می توانند در موارد گسترده مورد استفاده و بهره برداری قرار بگیرند. اغلب این میزها دارای مزیت تنظیم کنندگی خواهند بود. استفاده کنندگان می توانند به راحتی برای استفاده ی ساده و کاربردی از میز لپ تاپ ،اقدام به تنظیم ارتفاع مناسب آنها نمایند.

۴ . موارد استفاده ی گسترده :

میز کامپیوتر به نحوی طراحی و تولید شده است که می توان از آن فقط و فقط به عنوان میز کامپیوتر استفاده نمود. در صورتی که در میز لپ تاپ کوچک می توان شاهد موارد استفاده ی گسترده از آن بود. استفاده از میز لپ تاپ به عنوان :

و مواردی از این قبیل ، در بین افراد بسیار رواج داشته است. طرح های متفاوت این میزها کاربردهای گوناگونی را برای آنها به همراه خواهد داشت.

۵ . قابلیت جابجایی و حمل و نقل :

از موارد قابل توجه دیگر در میز لپ تاپ کوچک وزن مناسب و قابل حمل آنها می باشد. این میزها به نحوی طراحی و تولید شده اند که غالبا توسط یک فرد نیز به راحتی حمل و جابجا خواهند شد. در صورتی که میزهای کامپیوتر اغلب به نحوی می باشند که وزن بالا و عدم جابجایی توسط یک فرد را در بر خواهند داشت. از این رو بسیاری از افراد تمایل بیشتری به خرید میزهای لپ تاپ خواهند داشت. میزهای لپ تاپ به نحوی طراحی و تولید شده اند که به راحتی در مکان های مختلف قابل استفاده خواهند بود. برخی از نمونه های این محصولات به صورت تاشو در اختیار افراد قرار می گیرند. گروهی به صورت دیواری و برخی دیگر نیز به صورت پایه دار طراحی و تولید خواهند شد.

خرید میز کامپیوتر

۶ . سهولت در دسترسی :

دسترسی آسان به میز لپ تاپ یکی دیگر از گزینه های مناسب برای خرید این محصولات به شمار می رود. برخی از این محصولات به راحتی قابل استفاده در بسیاری از مکان ها خواهند بود. افرادی که زمان بسیار زیادی را صرف استفاده از لپ تاپ خود می نمایند، با تهیه این میزها می توانند نقش موثری را در سلامت خود ایفا نمایند. بسیاری از مشکلات افراد در پی استفاده ی نادرست و نامناسب از لپ تاپ می باشد. با تهیه میز لپ تاپ کوچک می توان از : چشم ها، ستون فقرات ، گردن ، مچ دستها ، کمر و … محافظت نمود. این محصولات به راحتی قابل حمل و استفاده خواهند بود. در مواردی که به صورت محصولات غیر قابل حمل مانند دیواری نیز از آنها استفاده می شد، می توان به راحتی در مواقع ضروری اقدام به استفاده از آنها و عدم آسیب رسیدن به بدن نمود.

تفاوت در خرید میز کامپیوتر و میز لپ تاپ کوچک :

خرید این محصولات با توجه به نیاز افراد صورت می پذیرد. افرادی که تمایل به خرید انواع این میزها دارند، می توانند به روش های مختلفی اقدامات لازم را انجام دهند. از روش های مختلف در خرید می توان به خرید اینترنتی و خرید حضوری اشاره نمود:

خرید حضوری : یکی از راههای خرید میز کامپیوتر و یا میز لپ تاپ خرید حضوری آنها می باشد. در خرید حضوری علاوه بر مشاهده ی حضوری محصولات، باید هزینه و زمان بسیار زیادی را صرف نمود.

خرید غیر حضوری و اینترنتی : یکی از راههای بسیار ایده‌آل برای خرید این محصولات، خرید اینترنتی می‌باشد. در خرید اینترنتی افراد در کمترین زمان و همچنین با عدم صرف هزینه می توانند به راحتی شاهد تنوع محصولات ارائه شده باشند. همچنین در خرید اینترنتی علاوه بر مشاهده ی انواع محصولات، می توان به صورت اینترنتی ثبت سفارش نموده و برای یک خرید فوق العاده اقدام نمود. خرید اینترنتی موفق مستلزم آگاهی از سایت فروش مناسب است. با خرید اینترنتی افراد می توانند در زمان و مکان مناسب کالای خریداری شده با قیمت مناسب را دریافت نمایند. مزایای بی نظیر خرید اینترنتی اغلب افراد را برای خرید هوشمندانه ترغیب خواهد نمود.

خروج از نسخه موبایل