همکاری در فروش یا سیستم کسب در آمد از سایت چیست؟

شما در بخش همکاران فروش طراحان آرک عضو می‌شوید و سپس می‌توانید در سایت یا صفحات اجتماعی خودتان مثل تلگرام ، اینستاگرام و … به معرفی محصولات  فروشگاه اینترنتی طراحان آرک بپردازید. افرادی از طرف شما به سایت طراحان آرک مراجعه می‌کنند. اگر این افراد تا ۳۰ روز پس از مراجعه خریدی انجام دهند شما درصدی از آن خرید را به عنوان سود همکار دریافت می‌کنید.

دریافت پورسانت

خرید از ارجاع شما

معرفی به افراد

ثبت نام

سوالات متداول؟

خیر. ما با توجه به معیارهای خاصی درخواست شما را بررسی می‌کنیم و در چند ساعت یا حداکثر یک روز کاری نتیجه را اعلام می‌کنیم. در صورت تایید همکاری، ایمیلی برایتان ارسال خواهد شد. پس از دریافت ایمیل می‌توانید کارتان را شروع کنید.

خیر. شما فقط تبلیغ فروشگاه یا محصول را در سایتتان یا رسانه‌های اجتماعی و پیام رسان ها  می‌گذارید. تمامی کارهای دیگر توسط طراحان آرک انجام می‌شود و نیازی نیست که درگیر ارسال سفارشات، پشتیبانی یا هر کار دیگری شوید.

شما در تبلیغات خود از لینک خاصی استفاده می‌کنید که مختص به شما است و توسط نرم‌افزار دقیقی تمام لینک‌های ورودی بررسی و ثبت می‌شود.

بله. این کار به راحتی امکان‌پذیر است. شما با مراجعه به صفحه همکاران به آدرس:
moblemanarc.com/hamkar

می‌توانید تمام جزئیات مربوط را ببینید. شما حتی می‌توانید ببینید که بازدیدکننده چه محصولاتی را خریداری کرده است.

بله. شما لینک اختصاصی خودتان را در اختیار دارید و این لینک در هر محیطی قابل استفاده است حتی sms

۵ درصد هر فروشی که از طریق بازدیدکنندگانی که از طرف شما به سایت ارجاع داده شده باشد به شما تعلق دارد.

حداقل مبلغ واریزی ۲۰۰ هزار تومان است. باید صبر کنید تا سود شما به این عدد برسد. پس از اعلام درخواست واریز مبلغ «توسط خود شما» چنانچه کل سود به ۲۰۰ هزار تومان رسیده باشد به کارت معرفی شده واریز خواهد شد.

بله. در حال حاضر تمامی محصولات  در دسته بندی های صندلی کارمندی ، صندلی مدیریت ، میز جلو مبلی ، میز کامپیوتر و ….. شامل پورسانت می شود.