درباره طراحان ارک

شرکت طراحان چیدمان ارک فعالیت خود را در سال ۹۷  آغاز نموده است. یکی از دغدغه های ما در عرصه تجهیز فضاهای کاری و مسکونی نزدیک شدن طراحی به واقعیت می باشد. این موضوع باعث شد که در مرحله انتخاب و اجرا و چیدمان از محصولات و متریال هایی استفاده نماییم که به صورت ۱۰۰%  قابلیت اجرایی داشته باشد. تجربه نشان داده که اکثر کارفرمایان در هنگام تحویل پروژه خود از این موضوع رضایت کامل ندارند و ما بر آن شدیم تا با رفع این موضوع رضایت مشتریان خود را جلب نماییم. 

تیم طراحی و اجرای مجموعه طراحان ارک متشکل از متخصصین با تجربه در این حوزه می باشند که با تجربه و دقت بالا توانسته اند ضمن بهرمندی از دانش روز طراحی خود را متناسب با فرهنگ و سلیقه مدیران برتر  محقق سازند.

یکی از چشم انداز های مجموعه طراحان ارک، رضایتمندی ۱۰۰ % مشتریان میباشد که تا به امروز تواسته ایم در اکثر پروژه های اجرایی خود به آن دست پیدا کنیم. 

امیدواریم تا با ارائه طرح ها و محصولات مناسب، بتوانیم فضاهای کاری و مسکونی مناسب با فرهنگ بومی ایرانی اسلامی و درخور توجه شرکت های داخلی و خارجی فراهم سازیم.

ضمنا فروشگاه اینترنتی مبلمان اداری طراحان چیدمان ارک راه اندازی شد. این فروشگاه اینترنتی اولین فروشگاه اینترنتی در حوزه مبلمان اداری میباشد که موفق به کسب نماد اعتماد ۴ ستاره از وزارت صنعت و معدن و تجارت شده است.

شما میتوانید از این فروشگاه بازدید و محصول مورد نظر خود را در دسته بندی های مختلف اعم از صندلی کارمندی ، صندلی مدیریت ، میز جلو مبلی ، مبل اداری ، میز کارمندی و کارشناسی ، میز مدیریت و دیگر دسته بندی  محصولات اداری و خانگی این فروشگاه با خیالی راحت خرید خود را انجام دهید.