چند ویژگی یک جا کفشی مدرن و باکیفیت

امروزه جا کفشی جهت قرار دادن کفش‌ها یکی از ضروریات هر خانه محسوب می‌شود. زیرا این وسیله علاوه‌ بر حفظ و نگهداری از کفش‌ها، تأثیر به‌سزایی در چیدمان و دکوراسیون منزل دارد. این مبلمان همچون بسیاری از لوازم دیگر از گذشته تا به امروز در مدل‌های مختلفی ساخته شده‌است.بسیاری از افراد به دنبال جا کفشی مدرن و باکیفیت هستند به همین جهت تولید چنین مدل‌های روزبه‌روز درحال افزایش است. در این زمینه باید بدانید که جاکفشی مدرن و باکیفیت، ویژگی‌ها و قابلیت‌های به‌خصوصی دارد که دیگر مدل‌ها ندارند.

جا کفشی مدرن

از جمله مهم‌ترین ویژگی‌های سبک مدرن می‌توان به موارد زیر اشاره‌کرد:

 • جنس مرغوب و مقاوم
 • اشغال فضای کم
 • رنگ باکیفیت و متناسب با فضا
 • قابلیت نگهداری از انواع کفش و دمپایی
 • قیمت مناسب و ارزان

اگر شما نیز در‌پی خرید جاکفشی مدرن  هستید؛ باید تمامی موارد ذکرشده را در زمان خرید مدنظر قرار دهید. به همین دلیل در ادامه ویژگی‌های مهم این کالا ضروری را برای شما به طور مفصل شرح می‌دهیم.

جاکفشی دارای جنسی مرغوب و مقاوم

به طور کلی این کالا در جنس‌های متنوعی تولید می‌شود. از جمله رایج‌ترین اجناسی که جهت ساخت از آن‌ استفاده می‌شود؛ می‌توان به فلز، چوب و ام‌دی‌اف اشاره کرد. انواع فلزی از جمله ابتدایی‌ترین مدل‌ها هستند که همچنان توسط بعضی از مردم مورد استفاده قرار می‌گیرند.متریال فلز در برابر هرگونه خط و خش، ضربه، حرارت و رطوبت بسیار مقاوم است. همچنین متریال چوبی و ام‌دی‌اف نیز در تولید این کالا مورداستفاده قرار می‌گیرد. در این رابطه خوب است بدانید که مدل‌های ام‌دی‌اف مقاومت بیشتری نسبت به مدل‌های چوبی دارند.زیرا جنس ام‌دی‌اف ترکیبی از الیاف‌های چوب و چسب است.

به طوری‌که این متریال در برابر هرگونه دما مقاومت می‌کند و خاصیت ضدآب دارد. ضمن اینکه انواع ساخته‌شده با ام‌دی‌اف ازجمله به‌روزترین و مدرن‌ترین مدل‌ها به‌شمار‌می‌رود که امروزه در بسیاری از منازل و دفاتر از آن‌استفاده می‌شود. بنابراین با توجه به سلیقه و دکوراسیون خود، بهترین مدل با جنس مطلوب و مقاومت بالا را بخرید. زیرا این وسیله ازجمله مبلمان‌هایی است که طولانی‌مدت از آن استفاده می‌شود. هراندازه که کالای خریداری‌شده در ابتدا کیفیت بیشتری داشته باشد؛ مدت زمان بیشتری برای شما کار می‌کند.

جا کفشی مدرن

مدلی را بخرید که فضای کم‌تری اشغال کند

از آنجایی که امروزه متراژ خانه‌ها کم‌تر شده‌است و فضای کوچک‌تری جهت قرارگیری وسایل درنظر گرفته‌می‌شود؛ یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های جا کفشی مدرن این است که جای کم‌تری را در فضای موردنظر شما اشغال می‌کند. بیشتر مردم به این گزینه توجه می‌کنند؛ علاوه بر این سعی می‌کنند تا مدلی را انتخاب کنند که علاوه بر اشغال جای کمتر، امکانات بیشتری داشته باشد.جهت اینکه بهترین مدل و در عین حال کم‌جا را بخرید؛ ابتدا باید با مدل‌های مدرن و جدید همچون داشبوردی، ایستاده و جاکفشی دیواری آشنا شوید. زیرا این سه مدل نسبت به انواع دیگر مانند کمدی و سه‌تیکه فضای کم‌تری را اشغال می‌کنند. جهت آشنایی بیشتر شما با این مدل‌های کم‌جا و خرید بهترین مدل متناسب با سلیقه و دکوراسیون خود، در اینجا ویژگی‌های هریک را توضیح می‌دهیم.

مطلب مرتبط  عوامل تاثیرگذار بر قیمت میز جلومبلی

جاکفشی داشبوردی

مدل داشبوردی نوع مدرن و جدیدی است که شباهت زیادی به مدل‌های کمدی دارد اما همان مدل کمدی قبلی نیست. نوع داشبوردی به شکل یک کمد کوچک است که درب آن شبیه به داشبورد ماشین باز می‌شود. این جاکفشی متناسب با چگونگی کفش‌های شما و متراژ جاکفشی، ممکن‌است دو طبقه یا سه طبقه باشند. در واقع شما با توجه به نیاز خود باید تعداد طبقات را انتخاب کنید.تفاوت مدل داشبوردی با مدل‌های کمدی در این است که در عین اشغال فضای کمتر، جای بیشتری جهت نگهداری کفش‌ها دارند. در نتیجه، اگرکه در فضای خود محدودیت دارید؛ مدل‌های این سبک را درنظر داشته‌باشید.

جا کفشی مدرن

جاکفشی دیواری

یکی از انواع جا کفشی مدرن، مدل‌های دیواری هستند. این مدل از گذشته تا به امروز در بسیاری از منازل وجود داشته و دارد. این نوع به شکلی است که طبقاتی جهت نگهداری کفش‌ها در دیوار کار می‌شود. بنابراین هیچ گونه فضایی از خانه شما اشغال نمی‌شود و می توان در فضاهای پرت و اضافی از آن استفاده کرد.همچنین از ویژگی‌های منحصر به فرد مدل کمدی، قابلیت جالباسی و نگهداری از کیف، چتر و دیگر وسایل است. البته این قابلیت‌ها مطابق با نیاز و سلیقه شما ایجاد می‌شود.

جاکفشی ایستاده

از دیگر مدل‌های جا کفشی مدرن و جدید می‌توان به انواع ایستاده یا طبقاتی اشاره کرد. این نوع تنها به اندازه یک جفت کفش محیط شما را اشغال می‌کند. به طوری که متناسب با نیاز و تعداد کفش‌های شما، طبقات آن قابلیت افزایش یا کاهش را دارند. استفاده از این مدل در منازل و دفاتر آپارتمانی که محیط کوچک‌تری نسبت به دیگر مکان‌ها دارند؛ بسیار رایج است. همچنین مدل ایستاده قابلیت تولید در جنس‌های مختلف را دارند و دیگر نگران چگونگی جنس جاکفشی خود نخواهید بود.

قابلیت نگهداری از انواع کفش و دمپایی

هما‌ن‌طور که می‌دانید همه ما انواع کفش جهت استفاده در فصل‌های مختلف یا مهمانی، سرکار و غیره را داریم. همچنین تمام اعضای یک خانواده دمپایی‌های مخصوص به خود را دارند. به همین جهت در خرید این مبلمان مدرن و باکیفیت باید این موضوع را در نظر داشته باشید. در واقع کالای انتخابی شما باید به صورتی باشد که فضای مجزایی جهت قرارگیری کفش زمستانه، کفش تابستانه، کفش پاشنه‌دار و مجلسی، دمپایی‌ها وغیره داشته‌باشد. وجود چنین قابلیتی باعث می‌شود که دیگر نگران خراب شدن کفش‌های خود ناشی از فضای کم نباشید. خصوصاً که کفش‌های زمستانی به فضای بزرگ‌تری نسبت به کفش‌های دیگر نیاز دارند.

مطلب مرتبط  تاثیر صندلی اداری استاندارد در بهره وری کارکنان

جاکفشی دارای بهترین رنگ متناسب با فضا

یکی از مسائل بسیار مهم در رابطه با جا کفشی مدرن، استفاده از آن در دکوراسیون و چیدمان است. به همین جهت علاوه بر مدل و جنس، رنگ نیز اهمیت به‌سزایی دارد. رنگ بیشتر بر اساس جنس آن مشخص می‌شود.به عنوان مثال جاکفشی‌های چوبی محدودیت رنگ دارند اما مدل‌های ام‌دی‌اف در رنگ‌های مختلف از جمله قهوه‌ای، نسکافه‌ای، جاکفشی سفید وغیره تولید می‌شوند. رنگ مورداستفاده در این جاکفشی‌ها بسیار مرغوب است و تحت تأثیر رطوبت یا حرارت، پوسته‌پوسته یا بی‌رنگ نمی‌شود.اهمیت رنگ جا کفشی مدرن زمانی مشخص می‌شود که بحث هارمونی و هماهنگی پیش می‌آید. به همین دلیل امروزه مدل‌های جدید را در رنگ‌های مختلفی جهت استفاده در انواع مکان‌ها با دکوراسیون‌های متفاوت تولید می‌کنند.

خرید جا کفشی ارزان‌قیمت

یکی دیگر از مهم‌ترین نکات در رابطه با خرید این کالا قیمت آن است. در این زمینه باید بگوییم که قیمت تحت تأثیر عوامل مختلفی همچون موارد زیر تغییر می‌کند.

 • نوسانات بازار
 • جنس
 • رنگ
 • اندازه
 • مدل
 • چگونگی خرید

از بین موارد بالا یکی از مسائلی که بیشتر در افزایش یا کاهش قیمت جا کفشی مدرن تأثیر دارد؛ چگونگی خرید آن است. همانطور که می‌دانید خرید به دو شکل حضوری و آنلاین انجام می‌شود اما امروزه خرید آنلاین بسیار مقرون به‌صرفه‌تر و مناسب‌تر است.

جا کفشی  را حضوری نخرید

در خرید آنلاین با متنوع‌ترین مدل‌های این جاکفشی‌ها مواجه می‌شوید. به طوری که انتخاب بهترین آن‌ها متناسب با سلیقه و دکوراسیون خود بسیار آسان‌تر است. ضمن اینکه قیمت در خرید آنلاین کمتر از خرید حضوری است و امکان مقایسه قیمت‌ها وجود دارد.اگر جهت خرید جا کفشی مدرن به سایت طراحان چیدمان ارک مراجعه کنید؛ ضمن خرید بهترین جاکفشی با قیمتی مناسب، از بهترین طراحی دکوراسیون توسط پرسنل این سایت بهره‌مند می‌شوید. پرسنل این سایت به شما کمک می‌کند دکوراسیونی زیبا داشته باشید. 

منبع: moblemanarc.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .

 7% تخفیف اولین خرید!

کد تخفیف رو برام ایمیل کن!
قبل از رفتن کد تخفیفت رو بگیر! فقط همین یه بار فرصت دریافت رو داری. میتونی کد تخفیفت رو بگیری بعدا استفاده کنی!
close-link
Call Now Button