میز تحریر جوانه بهترین گزینه برای انتخاب

میز تحریر یکی از لوازم بسیار ضروری برای اتاق خواب و یا دفاتر اداری است. میز تحریری که انتخاب می‌کنید باید بر اساس استانداردهای لازم باشد تا در حین استفاده از آن به گردن و ستون مهره‌هایتان آسیب وارد نشود. بنابراین بهتر است برای انتخاب میز تحریر مناسب از برندهای معتبر خریداری کنید. یکی از برندهای بسیار معتبر و شناخته شده‌ی ایرانی برند جوانه جلیس است که میز تحریر جوانه را در این گروه قرار داده است و در ادامه بیشتر با آن آشنا خواهید شد.

معرفی برند جوانه جلیس

برند جوانه جلیس یک برند ایرانی است که به تولید مصنوعات چوبی و مبلمان‌های اداری می‌پردازد. برند جلیس در سال ۱۳۵۳ شروع به کار کرد و اکنون کارخانه‌ای بسیار وسیع دارد که در آن از صفر تا صد کالاها و مصنوعات چوبی اداری اعم از میز، مبلمان، قفسه، پارتیشن و صندلی انجام می‌شود.

میز تحریر کتابخانه‌دار

بنابراین از طراحی تا تولید و عرضه محصولات این کارخانه بر عهده تیم جلیس است. این برند خوش‌نام و معتبر میز تحریرهایی طراحی کرده که از هر نظر استاندارد هستند. میز تحریر جوانه یک گزینه بسیار مناسب و مقرون به صرفه برای کسانی است که به دنبال یک میز تحریر استاندارد و بادوام می‌گردند.

چرا میز تحریر جوانه؟

اعتبار برند جوانه جلیس

متاسفانه یکی از بزرگترین مشکلات ما در ایران تحریم‌ها است که باعث شد مواد اولیه‌ای که برای ساخت مصنوعات چوبی از جمله میز تحریر مورد استفاده قرار می‌گرفت دیگر به کشورمان وارد نشود. همچنین میز تحریر‌های آماده با برند‌های خارجی نیز دیگر اجازه ورود به کشور را نداشتند. همچنین در صورتی که این مواد اولیه و یا کالاهای آماده وارد می‌شدند قیمت تمام شده آن‌‌ها در ایران بسیار زیاد خواهد شد.

بنابراین می‌توانید به راحتی با روی آوردن به برندهای تولید داخل مثل جوانه با صرف هزینه‌ای بسیار کمتر کالایی با همان کیفیت کالاهای خارجی و چه بسا باکیفیت‌تر خریداری کنید. برند جوانه یکی از بهترین برندهایی است که می‌توانید با خرید میز تحریر جوانه از این برند، نسبت به راحتی و دوام کالای خود اطمینان حاصل کنید.

مطلب مرتبط  میز تحریر مدرن گزینه مناسبی برای فضاهای مینیمال

میز تحریر جوانه جلیس در واقع جزو میز تحریرهایی است که در میان مردم جواب خود را پس داده و به خوبی بر سر زبان‌ها افتاده است. نه تنها میز تحریر جوانه بلکه تمام مصنوعات چوبی اداری برند جلیس دارای سابقه بسیار طولانی در میان مصرف‌کنندگان هستند.

استانداردهای برند جوانه جلیس

میز تحریر جوانه با دریافت جوایز و نشان‌های بین المللی و داخلی از استانداردهای بسیار بالایی برخوردار است. در واقع میز تحریرهای تولید و طراحی شده در برند جوانه جلیس همه انتظاراتی که یک فرد از میز تحریر دارد را برآورده می‌کند.

این استانداردها از طراحی گرفته تا متریال، اجرا، کارآمد بودن، ابعاد و ارتفاع و … را نیز شامل می‌شود.

طراحی میز تحریر جوانه

گروه طراحان برند جوانه جلیس شامل افراد بسیار باتجربه کارآمد هستند که با به کارگیری جدیدترین روش‌ها و ایده‌های ترند شده و روز دنیا به طراحی میز تحریر نیز می‌پردازند. از این رو از بابت مدرن و به روز بودن میز تحریر جوانه خیالتان راحت باشد.

همچنین تیم طراحی برند جوانه با در نظر گرفتن نکات علمی و پزشکی ساختار بدن با دقت هرچه تمام‌ ابعاد و اندازه‌هایی را در نظر می‌گیرند که افراد با نشستن پشت میز جوانه ذره‌ای احساس ناراحتی نکرده و به هیچ یک از اعضای بدن آن‌ها فشار وارد نشود. برند جوانه جلیس انواع بسیار متفاوت و متنوعی از میز تحریر را طراحی کرده است. از این رو گزینه‌های بسیار زیادی برای انتخاب میز تحریر جوانه پیش رو دارید.

متریال یا مواد اولیه میز تحریر جوانه

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که یک میز تحریر بادوام و زیبا باید داشته باشد، جنس متریال به کار رفته در آن است. برند جوانه جلیس با تولیدکنندگانی کار می‌کند که برای آن‌ها بهترین مواد اولیه اعم از چوب‌های مرغوب، فلزات و پلاستیک را فراهم می‌کنند. همچنین تمام جوانب بهداشت را در تهیه و حفظ مواد اولیه رعایت می‌کنند تا این مواد دچار پوسیدگی و خرابی نشوند. از این رو در رابطه با مواد اولیه و میزان طول عمر میز تحریرهای جوانه خیالتان راحت باشد.

مطلب مرتبط  معروف ترین طراح های صندلی اداری دنیا

میز تحریر کتابخانه‌دار

تولید و اجرای میز تحریر جوانه

برند جوانه برای تولید و اجرای طرح‌های نهایی نیز دارای یک تیم مجرب و حرفه‌ای است که با ابزار بسیار پیشرفته و ظرافت هرچه تمام‌تر دست به اجرای طرح‌ها می‌زنند. آن‌ها با وسواس خاصی جوانب و زوایای میز تحریر جوانه را می‌سازند به گونه‌ای که هیچ ناهمگونی و یا نامتوازن بودنی در آن‌ها دیده نمی‌شود. بنابراین خیالتان از بابت تمیز و ظریف بودن ساختار میز تحریر جوانه نیز راحت باشد.

همچنین تیم اجرایی برند جلیس جوانه با توجه به ابعادی که در نقشه‌های طراحی به آن‌ها داده شده است، ابعاد و ارتفاع قسمت‌های مختلف میز و نیز ارتفاع میز از زمین، میز تحریر جوانه را با دقیق‌ترین ابزار ممکن اندازه گرفته و به همان میزان گفته شده در نقشه طراحی  به صورت کاملا دقیق طرح را اجرا می‌کنند.

کارآمد بودن

بسیاری از برندهایی که مصنوعات چوبی تولید می‌کنند در وهله اول زیبایی کار را در نظر گرفته و اکثر انرژی خود را بر روی این بعد قضیه می‌‌گذارند و توجه چندان زیادی به کارآمد بودن محصول یا کالای تولیدی خود نمی‌کنند.

اما برند جوانه جلیس کارآمد بودن محصولات تولیدی را سرلوحه کار خود قرار داده است و سپس در کنار آن به خوبی به جنبه‌های زیبایی‌شناختی نیز پرداخته است. برای مثال میز تحریری که برند جوانه تولید می‌کنند به گونه‌ای است که فرد با خرید آن به قدری رضایت از تمام جنبه‌ها دارد که احساس می‌کند تمام نیاز او به میز تحریر به خوبی رفع شده و هیچ چیز کم ندارد.

درواقع طراحان میز تحریرهای جوانه به تمام نیازها و انتظاراتی که ممکن است افراد از یک میز تحریر داشته باشند فکر کرده و برای هر کدام از آن‌ها یک مدل میز تحریر ساخته‌اند.این طراحان از میزهای ساده گرفته تا میزهایی که دارای کتابخانه و کمد و کشو هستند را طراحی کرده‌اند تا به تمام انواع نیازها پاسخ دهند. حال آن‌ که ممکن است با خرید میز تحریر برخی برندهای دیگر و استفاده از آن‌ها به قدری احساس ناخوشایند داشته باشید که از خرید خود پشیمان شوید.

مطلب مرتبط  راهکارهای استفاده از میز کامپیوتر در اتاق‌های کوچک

زیبایی در عین سادگی

میز تحریر جوانه در زیبایی هیچ چیز از برندهای خارجی و نیز ترندهای روز دنیا کم ندارد. رنگ‌های به کار رفته در میز تحریرهای این برند، مدل‌ها و ایده‌هایی که در طراحی می‌دهند، تلفیق ابزارها و اکسسوری‌ها با میز تحریر و نیز ظرافت در اجرا از ویژگی‌هایی است که باعث هرچه زیباتر شدن میز تحریر جوانه می‌شود.

از طرفی هیچ یک از میز تحریرهای برند جوانه شلوغی بیش از حد و یا رنگ‌های نامتناسب و اجزای ناهمگون ندارند و طراحان دائما سعی دارند میزهایی طراحی کنند که زیبایی را در عین سادگی داشته باشند. از این رو ست کردن میز تحریر جوانه با انواع و اقسام دکوراسیون‌های داخلی کار بسیار راحتی است. همچنین همانطور که می‌دانید سادگی هیچ‌وقت از مد افتاده نمی‌شود.

میز تحریر کتابخانه‌دار

 از این رو با خرید میز تحریر جوانه نه تنها طول عمر میز خود را تضمین می‌کنید بلکه میز تحریر شما هرگز قدیمی نخواهد شد.

سخن پایانی

اکنون بعد از شناخت و آشنایی کامل با برند جوانه قادر خواهید بود در مورد خرید میز تحریر  مطمئن شوید و با در نظر گرفتن دکوراسیون فضایی که می‌خواهید در آن میز تحریر را قرار دهید، از میان انبوه مدل‌های متنوع میز تحریر بهترین گزینه را انتخاب کنید. از اینکه همراه ما بودید از شما ممنونیم. تا به حال از میز تحریرهای جوانه استفاده کرده‌اید؟

1 دیدگاه برای “میز تحریر جوانه بهترین گزینه برای انتخاب

  1. محمد جوکار گفته:

    یه میز فوق العاده برای داخل اتاق خوابه
    سایزش عالی و کاربردیه
    ترکیب رنگاشم بی نظیر
    پیشنهاد میکنم اگه به همچین میزی نیاز دارین حتما میز جوانه جلیس رو تهیه کنین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button