برای خرید میز تحریر دسته دوم چه نکاتی را در نظر بگیریم؟

لوازم جانبی منزل مانند میز تحریر یا مبلمان و غیره باعث راحت‌تر شدن زندگی می‌شوند و جز ملزومات اساسی هر منزل یا محل هستند. شما برای شروع کاری جدید به لوازم جانبی مثل میز تحریر مناسب و صندلی نیاز دارید. اگر بودجه کمی برای خرید میز کامپیوتر دارید خرید لوازم جانبی یا میز تحریر دسته دوم می‌تواند انتخاب خوبی باشد، زیرا در هزینه شما صرفه‌جویی خواهد شد و موجب نظم بیشتر در محیط کار شما خواهد شد. اگر شما هم در صدد تغییر یا خرید لوازم دست دوم یا میز تحریر دست دوم هستید، باید نکاتی را در نظر داشته باشید. در ادامه این مقاله به برخی از مهم‌ترین نکات پرداخته‌ایم.

میز تحریر دسته دوم

نکاتی برای خرید میز تحریر دست دوم

بودجه

واضح است که مهم‌ترین عاملی که باید مورد توجه قرار گیرد، این است که مایل هستید چه مبلغی را صرف خرید میز تحریر دست دوم کنید. در نظر گرفتن کمیت و کیفیت به شما در خرید میز تحریر دست دوم با قیمت مناسب کمک خواهد کرد.

 

خرید میز کامپیوتر

فضا

فضا نکته مهمی در خرید لوازم جانبی است. مثلا اگر تمایل دارید که برای محل کار خود میز تحریر دست دوم بخرید در نظر داشته باشید که اگر دفتری کوچکتر با تعداد کمی کارمند دارید، خرید میز کار بزرگتر یا اشتراکی می‌تواند انتخابی مناسب برای شما باشد.

همچنین اگر دفتر بزرگی دارید و تعداد کارمندان‌تان بیشتر است خرید میز تحریر دست دوم جداگانه‌ برای هر فرد انتخاب شایسته‌تری است.

راحتی

یکی از موارد مهم در خرید میز تحریر دست دوم راحتی آن است. در درجه اول میز را از لحاظ راحتی مورد  بررسی قرار دهید. تاکید می‌شود در خریدتان این نکته را فراموش نکنید. ضمنا اگر برای محیط کاری خود میز تحریر می‌خرید باید راحتی کارمندان‌تان را هم در نظر بگیرید.

تمیزی

همان‌طور که می‌دانید تمیز بودن محل کار یا درس بهره‌وری و خلاقیت را افزایش می‌دهد. توجه داشته باشید که حفظ نظافت میز تحری دست دوم کاری خسته کننده است و حتما هنگام خرید میز دست دوم به این نکته توجه داشته باشید.

مطلب مرتبط  چند نکته برای انتخاب میز جلو مبلی مناسب!

زیبایی شناسی

رنگ‌ها و ظاهر حال و هوای مناسب و خوبی را در محیط کار و تحصیل ایجاد می‌کند. هماهنگی رنگ محل کار با میز تحریر دست دوم تأثیر مثبت و آرامش‌بخشی در محیط کار یا تحصیلی شما خواهد داشت.

هنگام خرید لوازم دست دوم باید مناطق اطراف خود را نیز بررسی کنید. اگر دفتر کار یا منزل شما در مناطقی است که آلودگی زیادی دارند، بهتر است رنگ‌های تیره را برای صندلی‌ها و میزها انتخاب کنید.

میزها و صندلی‌های اداری

کارمندان بیشتر ساعات کار خود را پشت میز اداری می‌گذرانند. بنابراین، در هنگام خرید میز تحریر دست دوم تمام تلاش خود را کنید که مواردی مثل راحتی میز، کاربردی بودن آن و اندازه مناسب را فراموش نکنید. ضمنا باید فضای کافی برای پاها وجود داشته باشد تا کارمندان بتوانند بدون هیچ گونه ناراحتی بنشینند.

یکی از مهم‌ترین لوازم جانبی در محل کار صندلی است. صندلی‌های اداری باید راحت، زیبا و کاملا قابل تنظیم باشند.

قبل از خرید میز تحریر دست دوم آن را تست کنید

قبل از اینکه میز تحریر دست دوم خود را بخرید، حتما آن را آزمایش کنید. بر روی صندلی آن بنشینید و به میزش تکیه دهید و استقامت میز را بررسی کنید.

میز تحریرهای دست دوم چوبی تهیه کنید

میز تحریرهای دست دومی که با چوب بلوط و افرا ساخته می‌شوند بسیار با دوام و محکم هستند. از خرید میز تحریر دست دوم چوبی که از چوب‌های نرم مانند چوب کاج ساخته شده‌اند خودداری کنید. وقتی قصد خرید لوازم دست دوم بادوام دارید، به نوع چوب به کار رفته در ساخت میز دقت کنید.

میز تحریر دسته دوم

از خرده‌فروشان خرید کنید

قبل از اینکه سرتاسر شهر را برای خرید میز تحریز دست دوم بگردید، به خرده‌فروشان سر بزنید. حتما این‌طور نیست که فردی میز تحریر خود را استفاده کرده باشد تا دست دوم به حساب بیاید، گاهی مشتریان میز را برای چند ماه از خرده‌فروشان اجاره می‌کنند و سپس به آن‌ها باز می‌گردانند در این صورت نیز میزها دست دوم خواهند بود.

مطلب مرتبط  نقد و بررسی صندلی sk666 نیلپر

از سایت یا فروشگاه‌‌های حراجی بخرید

سایت‌های حراجی منبع خوبی برای خرید میز تحریر دست دوم هستند. با مراجعه به فروشگاه‌هایی که حراج زده‌اند، لوازم جانبی یا میز تحریر دست دوم با کیفیت خریداری کنید.

دلایل انتخاب میز تحریر دست دوم

شاید خرید میز تحریر دست دوم به راحتی خرید میز تحریر و صندلی نو نباشد. اما خرید میز تحریر دست دوم مزایای فراوان دیگری هم دارد، مثلا

صرفه جویی در منابع و کاهش ضایعات

در حال حاضر به اندازه کافی ضایعات در جهان وجود دارد و نیازی به تولید بیشتر نیست. استفاده از لوازم دست دوم برای محیط زیست بهتر است و باعث صرفه‌جویی در منابع و کاهش انتشار ضایعات خواهد شد.

صرفه جویی در هزینه

ممکن است همیشه شما لوازم یا میز تحریری را خریداری کرده باشید که ارزان هم نبوده‌اند اما پس از نقل مکان استفاده از آن‌ها برایتان میسر نبوده است. شاید بعضی از آن‌ها حتی به مدت یکسال هم برای شما کار نکرده بودند.

در این صورت خرید وسایل جدید اتلاف هزینه محسوب می‌شود و لوازم بیشتر و بهتری وجود دارند که می‌توانید پول خود را صرف‌ خرید آن‌ها کنید.

جامعه محور است

ممکن است برخی از افراد اعتراض کنند که خرید وسایل یا میز تحریر دست دوم باعث ضرر صاحبان مشاغل محلی خواهد شد، اما خرید لوازم دست دوم راهی ساده برای حمایت از اقتصاد محلی است. مردمی که وسایل خود را به صورت آنلاین می‌فروشند افراد عادی هستند که امیدوار هستند بتوانند درآمد کسب کنند. بسیاری از فروشگاه‌های دست دوم به صورت خصوصی متعلق به سازمان‌های خیریه هستند.

سالم‌تر هستند

شاید با مطالعه این تیتر تعجب کنید اما باید بدانید لوازم یا میز تحریر دست دوم خانه یا محل کار شما را با گازهایی که از خود متساعد می‌کنند آلوده نخواهند کرد. اغلب لوازم جدید با چوب ساخته شده‌اند و در چوب ماده‌ی فرمالدئیدوجود دارد. این ماده سمی و سرطان‌زا باعث آزار و تحریک چشم و بینی شما خواهند شد.

مطلب مرتبط  مختصری در مورد پرفروش‌ترین صندلی اداری در ایران

مزایای میز تحریر دست دوم

تحویل فوری

یکی از عمده‌ترین مزایای خرید لوازم یا میز تحریر دست دوم تحویل سریع محصول است. می‌توانید آن را مستقیما از فروشگاه خریداری کنید و به منزل یا محل کارتان ببرید.

کیفیت بیشتر

امروزه در مقایسه با قدیم کیفیت چوب استفاده شده در لوازم دست دوم بسیار بیشتر است. آن‌ها توسط آب، اشعه خورشید، گرد و غبار، ذرات هوا یا آلاینده‌ها خراب نخواهند شد. به‌علاوه، حشراتی مانند موریانه و سایر باکتری‌ها نمی‌توانند چوب با کیفیت را از بین ببرند.

میز تحریر دسته دوم

سبک خود را با توجه به آن تغییر بدهید

یکی از مزایای بزرگ در خرید لوازم دست دوم این است که می‌توانید به سبک خود آن را تغییر دهید. اگر میز دست دوم می‌خرید نگران هماهنگ نشدن آن با دکوراسیون منزل یا محل کارتان نباشید زیرا می‌توانید از نجار بخواهید که آن را مطابق خواسته شما تغییر شکل دهد.

 برای محیط زیست مفید است

استفاده از لوازم دست دوم از محیط در برابر مواد شیمیایی و  زباله‌ها محافظت می‌کند. بنابراین می‌توانید با خرید ملزومات دست دوم به محیط زیست کمک کنید.

سخن پایانی

ممکن است تزئین منزل با لوازم دست دوم کمی زمان‌بر و دشوار باشد اما با خرید میز دست دوم حس بهتری خواهید داشت چون در هزینه‌تان هم صرفه‌جویی خواهد شد و به محیط زیست کمک خواهید کرد.

محل کار یا منزل با ملزومات زیبا جلوه غنی‌تری به خود می‌گیرد. بسیاری از صاحبان دفاتر کوچک مبلمان گران قیمت خریداری می‌کنند تا تعداد مشتریان خود را افزایش دهند. آن‌ها صرفا برای جلب مشتری بیشتر و افزایش فروش خود، هزینه بیشتری به این کار اختصاص می‌دهند.

اگر بودجه کمی برای سرمایه‌گذاری دارید، خرید لوازم جانبی یا میز تحریر  کارکرده می‌تواند انتخاب شایسته‌ای باشد، زیرا نه تنها در هزینه شما صرفه‌جویی خواهد شد بلکه جلوه مطلوبی نیز به محیط کار خود خواهید داد.

1 دیدگاه برای “برای خرید میز تحریر دسته دوم چه نکاتی را در نظر بگیریم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که تابع Privacy Policy and Terms of Use است.

من با این شرایط موافق هستم .

Call Now Button