بهترین صندلی های طبی کدامند؟

در هنگام خرید مبلمان اداری درخصوص صندلی اداری، باید متریال و فاکتورهایی را مد نظر قرار دهیم که علاوه بر راحتی و آسایش کاربر، به سلامت  جسمی او آسیبی وارد نشود؛  مثلاً اینکه صندلی انتخاب کنیم که هم از لحاظ بودجه مناسب باشد هم کاملاً ارگونومیک  باشد و بتوانیم مدت زمان زیادی را بدون خستگی بر روی آن بنشینیم.صندلی ها از جمله مواردی برای  دکوراسیون یک اداره به شمار می‌روند که معمولا افراد در هنگام خرید به زیبایی آن ها و شکل ظاهری آن ها توجه می کند در صورتی که باید از لحاظ پزشکی و  شکل ارگونومیک صندلی را مد نظر قرار دهیم تا یک مانع از خستگی  در محل کار شود و برای افرادی که ساعت های طولانی را برای کار کردن مجبور هستند  بر روی این صندلی ها بنشینند، نه تنها مشکلی به وجود نیاورد بلکه بتواند از خستگی و آسیب رسیدن به ستون فقرات جلوگیری کند. بنابراین در هنگام خرید باید به بدانیم که بهترین صندلی طبی برای خرید باید چه خصوصیاتی داشته باشد.

بهترین صندلی طبی

خرید صندلی طبی

 ویژگی های مهم بهترین صندلی طبی

در اینجا به بررسی چند ویژگی مهم صندلی طبی می پردازیم که در هنگام خرید باید به آنها توجه داشته باشیم.

نکته‌ای که قبل از  معرفی ویژگی‌های بهترین صندلی طبی باید به آن بپردازیم این است که در بعضی از فروشگاه ها، متاسفانه یک جنس کپی و غیر اصل را به عنوان صندلی طبی اداری به دست مشتری و خریدار می‌دهند و با این کار، جنس و محصولی را که از استاندارد کافی برای خرید برخوردار نیست، به قیمت همان صندلی  طبی با کیفیت و مناسب، بدون هیچگونه ضمانتی به فروش می‌رسانند بنابراین ،در هنگام خرید باید ویژگی های اصلی یک صندلی طبی اداری را در نظر داشته باشیم تا بتوانیم یک جنس کپی را از اصل تشخیص دهیم.

مطلب مرتبط  نقد و بررسی صندلی sm850 نیلپر

در اینجا به بررسی ویژگی‌های اصلی یک صندلی طبی مناسب می‌پردازیم:

  • تکیه گاه

در هنگام انتخاب و خرید بهترین صندلی طبی باید به تکیه گاه آن است توجه داشته باشیم. تکیه‌گاه و قسمت پشتی صندلی باید قابلیت تنظیم داشته باشد تا بتواند برای راحتی و آرامش ستون فقرات، به حالت منحنی که در کمر فرد قرار گیرد و تنظیم شود و با این تنظیمات، مشکلی برای ستون فقرات فرد به وجود می‌آورد و باعث درد در این قسمت و همچنین کمر درد و گردن درد و غیره نشود.

  • نشیمنگاه

یکی از نکات اصلی در هنگام خرید بهترین صندلی طبی، این است که اصولا  فرد، در هنگام نشستن بر روی این صندلی باید پای او، به راحتی، بر روی زمین قرار بگیرد و اگر این طور نباشد باید قابلیت تنظیم ارتفاع داشته باشد که بتواند به وسیله آن ارتفاع صندلی را متناسب با قسمت پایین تنه فرد تنظیم کرد که به راحتی پا به زمین برسد.

این قسمت صندلی طبی باید اصطکاک مناسبی داشته باشد که از لیز  خوردن و لرزش بدن از روی صندلی در زمانی که خستگی به تن می باشد جلوگیری می کند و همچنین پارچه به کار رفته در تولید این محصولات، از جنسی باشد که قابلیت تنفس بسیار بالایی داشته باشد تا از تعریق بدن کاربر جلوگیری می کند.

  • دسته ها و تکیه گاه بازو

قسمتی از صندلی تکیه گاهی برای بازو است و در صندلی طبی نزدیک به بدن می شود که در این صورت با تکیه دادن بازو به این قسمت از آنها در حالت متناسبی قرار بگیرد و آرامشی به سر و قسمت گردن و همچنین عضلات دست بدهد. و همچنین که برای انتخاب بهترین صندلی طبی باید ارتفاع دسته ها را نیز در نظر داشته باشیم در این نوع صندلی‌ها ارتفاع دسته های صندلی قابلیت تنظیم دارند که به این روش بتوان دسته ها را هماهنگ با ارتفاع میز تنظیم کرده که کشیدگی برای شانه ها و عضلات دست دادن به وجود نیاید.

مطلب مرتبط  آیا میز تحریر به کتابخانه نیاز دارد ؟

بهترین صندلی طبی

  • بالشتک

بهترین صندلی طبی اداری دارای یک بالشتک می‌باشد که در اکثر آنها  جنس این بالشتک از فوم و مواد پلی اورتان می‌باشد که با توجه به وزن و میزان دمای بدن کار بر این بالشتک تولید می شود.

  • چرخ روان

بهترین صندلی طبی اداری باید از چرخ روان مناسبی برخوردار باشد که در مواردی که ضرورتی برای بلند شدن از روی صندلی نباشد به راحتی این چرخ ها بر روی زمین، حرکت کنند و همچنین قابلیت حرکت بر روی سطوحی مثل موکت را به راحتی داشته باشند.

از جمله بهترین صندلی های  طبی اداری می توان به موارد زیر اشاره کرد

  • صندلی ۷۵۰ نیلپر

صندلی کارمندی نیلپر مدل ۷۵۰ دارای بهترین صندلی طبی اداری برای استفاده در اداره جات و مکان‌های میباشد که مجبور به استفاده از صندلی اما در زمان زیادی هستند. این صندلی دارای پایه چرخدار می‌باشد و دسته های قابل تنظیم دارد مورد بسیار مناسبی برای استفاده های کارمندی و کارشناسی می باشد جنس پارچه به کار رفته در تولید آن معمولاً است چرم و پارچه توری می باشد پایه های صندلی از پلاستیک یا پلیمر ساخته شده است.

در کل طراحی  صندلی ۷۵۰ نیلپر بر اساس اصول طبی ارگونومیک می باشد که ظاهری بسیار زیبا دارد که در محیط اداری می تواند یکی از بهترین دکورها در دکوراسیون مبلمان اداری باشد پشتی و نشیمنگاه صندلی از پلاستیک های تقویت شده تولید شده است.

  • صندلی اداری ۹۱۰ نیلپر

صندلی اداری ۹۱۰ نیلپر یکی از زیباترین صندلی های طبی اداری می‌باشد که طراحی آن، جهت استفاده مدیریتی می باشد، ظاهری بسیار جذاب و زیبا دارد، طراحی آن بر مبنای اصول ارگونومی است که راحتی و آسایش را به بدن کاربر هدیه می‌دهد. دارای یک پشتی طبی است، دسته‌های آن قابل تنظیم می باشند و دارای یک جک  تنظیم ارتفاع می باشد. این است آن صندلی ظاهر بسیار زیبا و عملکردهای طبیعی دارد که مخصوص صندلی مدیریتی می باشد و طراحی مدرن و شیک ای دارد و در تولید و تهیه آن از فوم سرد به کار بردند تا از حالت پشتی و نشیمن جلوگیری کند.

مطلب مرتبط  چرا باید برای کودکان میز تحریر بخریم ؟

خرید صندلی طبی

  • صندلی i91 لیو

صندلی i91 لیو   نیز از جمله بهترین گزینه های صندلی طبی اداری می باشد که ظاهری شیک و جذاب دارد و معمولاً برای صندلی های مدیریتی مورد استفاده قرار می گیرد.

  • مواد به کار رفته در بدنه این صندلی از پلاستیک تقویت شده می باشد که از مواد پلی پروپیلن می باشند.
  • پارچه به کار رفته در تولید صندلی صندلی i91 لیو   از جنسی می‌باشد که قابلیت تغییر هوا را دارد و تنفس پذیری بالایی دارد و همچنین  این پارچه از انعطاف پذیری و استحکام و مقاومت بسیار بالایی برخوردار است و در طول مدت زمان زیادی که از آن استفاده شود تغییر حالت نمی دهد و دوام خود را حفظ می کند.

بهترین صندلی طبی

بهترین صندلی طبی را از کجا بخریم

فروشگاه اینترنتی مبلمان اداری آرک  با نشانی moblemanarc.com  یکی از معتبرترین و خوش نام ترین فروشگاه‌ها در زمینه تولید انواع صندلی و مبلمان اداری و همچنین بهترین صندلی طبی اداری،  در سراسر کشور می‌باشد که محصولاتی کاملا استاندارد، با کیفیت و تضمینی به بازار عرضه می‌دارد. برای آشنایی با محصولات این برند و همچنین آگاهی از قیمت‌های محصولات می‌توانید  از طریق فروشگاه آنلاین این مجموعه به آدرس moblemanarc.com  سری بزنید و از محصولات آن دیدن کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که تابع Privacy Policy and Terms of Use است.

من با این شرایط موافق هستم .

Call Now Button