مختصری در مورد پرفروش‌ترین صندلی اداری در ایران

صندلی، یکی از اجزای مهم مبلمان اداری یک شرکت موسسه و یا اداره می‌باشد که باید راه مناسبی برخوردار باشد انتخاب صندلی اداری مناسب در حقیقت رابطه مستقیم با سلامت جسمی روحی و میزان بهره وری و کارایی کارمندان یک ارگان دارد که معمولا پرفروش‌ترین صندلی اداری، دارای کیفیت و استاندارد مناسب برای بدن کاربر می‌باشد.

چنانچه انتخاب این محصول درست و مناسب نباشد، به مرور زمان، آسیب‌های جدی به بدن فرد وارد می‌شود و همچنین عملکرد او در محل کار، کاهش می یابد و از ناحیه گردن تا کمر و ستون فقرات، دچار مشکل می‌شود.

زمانی که به مارک پرفروش ترین صندلی اداری  فکر می کنید، باید به این نیز فکر کنید که قرار است ساعت ها را بر روی این صندلی بنشینید و در طول روز حداقل ۸ ساعت کاری را بر روی این صندلی مشغول باشید و این را نیز بدانید که عمر انسان از همین ساعت های طلایی که دارند می گذرند پر شده است و باید کاملا مواظب سلامتی خود باشیم و سعی کنیم بهترین صندلی اداری را تهیه کنیم. در بعضی از اداره جات به جای اینکه به فکر خرید صندلی مناسب باشند سعی می‌کنند بیشتر بودجه خود را صرف خرید تجهیزات دیگر و نیز و موارد دیگر کنند که این کار بسیار پاره نادرستی است و اگر سلامتی جسم و روح خود برای ما مهم باشد بهتر است که صندلی را در میان مبلمان اداری در اولویت قرار دهیم.

 خصوصیات پرفروش ترین صندلی اداری در ایران

همیشه سیستم ارگونومی در جوامع مختلف بسیار مهم بوده است و معمولاً برای تمامی افراد وقتی که یک خرید مهم انجام می‌دهند ، در تمامی جوامع هماهنگی آن خرید با سیستم ارگونومی بدن آنها بسیار مهم بوده است. در حال حاضر نیز مطالعات ارگونومیک یک شاخه وابسته در علوم انسانی است که طراحی مبلمان  و صندلی های اداری و تمامی مواردی که به محیط کار وابسته است، به واسطه علم ارگونومیک انجام می گیرد بنابراین طبق این علم یک صندلی اداری مناسب باید طوری طراحی شود که خستگی روزانه را از تن کاربر دور کند و تا جایی که امکان دارد به عملکرد مناسب او کمک کند.

مطلب مرتبط  پرفروش ترین صندلی کارمندی نیلپر کدام مدل است؟

صندلی اداری یکی از بخش های مهم دکوراسیون مبلمان اداری است که طراحی آن نه تنها زیبایی محیط را بیشتر می کند بلکه طراحی مناسب آن می‌تواند روی سلامت کارکنان تاثیر داشته باشد. بنابراین اگر به دنبال پرفروش‌ترین صندلی اداری در ایران هستید باید خصوصیات طراحی صندلی ها را با هم مقایسه کنید.

  • پشتی کمری

پرفروش‌ترین صندلی اداری معمولاً از قسمت کمری بسیار مهم است که از لحاظ طبی باید کاملاً اصول ارگونومیک در آن رعایت شده باشد و به صورتی طراحی شده باشد که در گودی کمر کاربر قرار بگیرد و از ستون فقرات کاربر در مقابل درد و مشکلات و امراض، محافظت کند.

  • جنس

جنس صندلی همیشه از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. اکثر کاربران و افراد، معمولا زمان زیادی را بر روی صندلی می‌نشینند بنابراین صندلی اداری باید  قدرت تنفس داشته باشد. همیشه پرفروش‌ترین صندلی اداری در ایران، دارای جنس بسیار با کیفیت و مناسبی است، یعنی اینکه پارچه به کار رفته در تهیه و تولید آن، قدرت تنفس پذیری دارد و هوا به راحتی از آن عبور می‌کند تا وقتی یک کاربر، مدت زمان زیادی را بر روی آن بنشیند، عرق نکند.

  • جک تنظیم ارتفاع

جک تنظیم ارتفاع، برای تمامی صندلی‌های اداری لازم و ضروری است چرا که ممکن است ممکن است ارتفاع صندلی بسیار کم و یا بسیار زیاد باشد و در این صورت با سیستم اندام کاربر هماهنگ نباشد و موجب بروز مشکلاتی از قبیل پا درد شود.

  • چرخ روان

یک صندلی اداری مناسب باید دارای  چرخ روان باشد که بر روی سطوح مختلف مثل موکتف سرامیک و موزاییک، به راحتی حرکت کند تا کاربر در مواردی بتواند در مواردی، بدون اینکه از روی صندلی بلند شود، از آن استفاده کند

مطلب مرتبط  نقد و بررسی صندلی 5516 اروند

پرفروش‌ترین صندلی اداری

نمونه از پرفروش ترین صندلی اداری در ایران

در اینجا می‌خواهیم به معرفی یک نمونه از پرفروش‌ترین صندلی اداری در ایران بپردازیم

صندلی ۷۱۲ نیلپر

صندلی کارمندی مدل ۷۱۲ نیلپر یکی از بهترین برندهای صندلی اداری در ایران است که به دلیل خصوصیات منحصر به فرد و درجه اولی که دارد، یکی از پرفروش‌ترین و بهترین صندلی‌های اداری در ایران است. از خصوصیات مهم این صندلی این است که پایه‌ای از فولاد پنج پر است که این خصوصیت، باعث راحتی در حرکت صندلی می‌شود. و برای اینکه پایه پنج پر فولادی صندلی ۷۱۲ نیلپر، از پوسیدگی، خوردگی و زنگ زدگی در امان باشد،بر روی آن روکشی از جنس کروم و نیکل کشیده شده است

  • دسته صندلی ۷۱۲ نیلپر

این نوع صندلی دارای  دسته هایی به شکل T انگلیسی می‌باشد که بسیار محکم و مقاوم است و در پنج حالت، قابل تنظیم است و همچنین اینکه  جنس رویی آن از pu می‌باشد که بسیار با ضخامت و محکم است.

  • جک تنظیم ارتفاع ۱۰ سانتیمتری

جک تنظیم ارتفاع در این مدل صندلی  ۱۰ سانتیمتری است که همین خصوصیت باعث شده است که این صندلی، از دیگر صندلی‌ها  خاص تر و مناسب تر باشد.

  • قابلیت جابجایی مناسب با وجود وزن بیشتر

یکی از ویژگی‌های برجسته و مهم این صندلی که باعث شده است در گروه پرفروش‌ترین صندلی اداری قرار بگیرد این است که با وجود اینکه به نسبت دیگر صندلی ها از وزن بیشتری برخوردار است ولی، به خاطر وجود پایه پنج پر و چرخ‌های مناسب در زیر این صندلی،  امکان جابجایی آن بسیار راحت است و هیچ‌گونه مشکلی برای کاربر به وجود نمی‌آورد .

  • جنس صندلی

از نکات مهم و منحصر به فرد صندلی ۷۱۲ نیلپر این است که در تولید آن، هم از چرم استفاده می‌شود و هم از پارچه به کار میرود. و همچنین اینکه از نکات مثبت این صندلی این است که در تولید آن از فوم سرد استفاده می‌شود که تغییر حالت نمیدهد و باعث می‌شود دوام و طول عمر صندلی بالاتر برود.

  • رنگ بندی متنوع

این صندلی علاوه بر کیفیت استاندارد و عالی که در تولید آن رعایت شده است، دارای رنگ بندی ‌های متنوع است که خریداران می‌توانند با توجه به سلیقه خود و مناسب با دکوراسیون مبلمان اداری خود، اقدام به خرید صندلی کنند.

  • مکانیزم سینکرون

این صندلی که معمولا از آن برای کارمندی مورد استفاده قرار می‌دهند، دارای مکانیزم سینکرون می‌باشد به این معنی که در زیر نشیمنگاه آن از قطعاتی تعبیه شده است که قدرت ، توانایی و استحکام صندلی را بیشتر می‌کند و می‌توان گفت که در مقابل سنگین وزن ترین افراد نیز مقاومت صد در صدی دارد.

مطلب مرتبط  میز تحریر دخترانه چه ویژگی‌هایی دارد؟

پرفروش‌ترین صندلی اداری

نتیجه گیری

در هنگام خرید پرفروش‌ترین صندلی اداری، فقط به مارک و برند آن توجه نکنید چرا که در مواردی ، افرادی هستند که با استفاده از نام یک برند، محصول بی‌کیفیت و غیر استاندارد خود را به قیمت محصول طبی و استاندارد  به فروش می‌رسانند، بنابراین در هنگام خرید، علاوه بر نام برند، جنس و کیفیت محصول را کاملا بررسی کنید تا  با یک خرید نامناسب، مشکلی برای جسم و ستون فقرات خود به وجود نیاورید.

مجموعه طراحان آرک با آدرس اینترنتی « moblemanarc.com» یکی از معتبرترین و قابل اعتمادترین طراحان و فروشندگان در کشور می‌باشد که می‌توانید پرفروش‌ترین صندلی اداری با کیفیت تضمینی، قیمت مناسب و کارایی بالا را از این مجموعه بخواهید. برای آگاهی بیشتر می‌توانید  از طریق کارشناسان و کادر مجرب این مجموعه اطلاعات لازم و مورد نظر خود را دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که تابع Privacy Policy and Terms of Use است.

من با این شرایط موافق هستم .

Call Now Button