میز تحریر پسرانه بیش‌تر درچه رنگ‌هایی تولید می‌شود؟ 

آیا به دنبال یک فضای فوق‌العاده برای انجام مشق شب یا نقاشی یا سایر فعالیت‌های درسی و هنری فرزند خود هستید؟ ما در ادامه این مقاله به شما کمک می‌کنیم تا از پس این موضوع مهم به خوبی بر بیایید!

همانطور که همه می‌دانیم، داشتن یک فضای مناسب و دلنشین برای انجام فعالیت روزمره یکی از مهم‌ترین ارکان است. مخصوصا اگر بخواهیم چنین فضایی را برای فرزند پسر خود آماده کنیم. چون ایحاد فضای خوب و مورد علاقه او باعث ایجاد تمرکز و فعالیت بیشتر ذهنی‌اش می‌شود و نتیجه‌ی کار بسیار بهتر خواهد بود.

فراتر از تهیه یک میز تحریر مناسب که نشان‌دهنده شخصیت و علایق کودک است، میز تحریر باید برای مطالعه مناسب باشد. علاوه‌بر این موارد میز تحریر پسرانه باید متناسب با نیاز فرزند شما باشد.

میز تحریر

استفاده از ایده‌های میز تحریر پسرانه که در ادامه مطلب به آن‌ها اشاره می‌کنیم، اتاق فرزند شما را به یک مکان دنج تبدیل می‌کند و همچنین تمرکز آن‌ها را نیز بالا می‌برد. به این ترتیب او با آرامش به انجام صحیح و مفید فعالیت‌های درسی‌اش می‌پردازد.

میز تحریر چوبی و صندلی قرمز

یکی از زیباترین ایده‌های میز تحریر پسرانه، استفاده از یک میز تحریر چوبی ساده در کنار یک صندلی قرمز جذاب است، اگر به دنبال دکوراسیون اتاق کودک ساده هستید این بهترین انتخاب است زیرا یک مکان مطالعه ساده را در اتاق ایجاد می‌کند. این ساده بودن، نهایت زیبایی را در اتاق به نمایش می‌گذارد.

رنگ آبی انتخاب کنید

رنگ آبی به فضای اتاق کودک شما روح تازه‌ای می‌بخشد و باعث زیبایی و جذابیت بیش‌تر اتاق او می‌شود. علاوه بر این آبی از آن دسته رنگ‌هایی‌ است که می‌تواند به راحتی آن را با هر اکسسوری‌ ست کنید. این رنگ به تمرکز بهتر کمک می‌کند و با وجود رنگ آبی احساس تنش نمی‌کنید. رنگ آبی در میان اکثر پسران رنگ بسیار محبوبی است و می‌تواند گزینه بسیار خوبی برای میز تحریر پسرانه باشد.

ترکیب رنگ آبی با سفید یا طیف رنگی پر رنگ و کمرنگ جذابیت بیشتری به میزهای تحریر پسرانه می‌بخشد.

میز تحریر مشکی بخرید

رنگ مشکی از جمله رنگ‌هایی است که هرگز از مد نمی‌افتد و یک رنگ کلاسیک است. رنگ مشکی به معنای واقعی کلمه با هر رنگی ست و هماهنگ می‌شود. می‌توان آن را به راحتی با وسایل و اکسسوری‌هایی که رنگ خنثی دارند تطبیق داد. مشکی برای بسیاری از افراد رنگ آرامش بخشی است. برای انتخاب این رنگ برای فرزندتان باید حتما به خلق‌وخوی او توجه داشته باشید تا نتیجه عکسی به دنبال نداشته باشد. یعنی به جای حس آرامش احساس افسردگی به سراغ او نیاید.

مطلب مرتبط  میز جلو مبلی شیشه ای بهتر است یا چوبی؟

می‌توان میزهای تحریر را با وسایل اتاق که رنگ‌های مختلفی دارند به راحتی هماهنگ کرد و از از هارمونی زیبای اتاق لذت برد.

سفید یک انتخاب عالی است

اگر می‌خواهید اتاق فرزند شما معاصر، مینیمال و بسیار تمیز به نظر برسد، می‌توانید از میزهایی با رنگ سفید استفاده کنید. رنگ سفید به تنهایی احساس تازه‌ بودن را در فرد القا می‌کند و از آنجا که رنگ سفید از نظر بصری فضا را باز و بزرگ جلوه می‌دهد، برای اتاق‌های کوچک نیز گزینه مناسبی است. همچنین، رنگ سفید ظاهری تمیز دارد و این رنگ پس از گذشت چند سال برای شما خسته کننده نخواهد بود و از مد نمی‌افتد. اگر فرزند شما به تمیز و مرتب بودن اهمیت زیادی می‌دهد؛ پس میز تحریر سفید یک گزینه خوب برای او خواهد بود.

استفاده از میز تحریر پسرانه با رنگ سفید به همراه یک صندلی مشکی، می‌تواند دکوراسیون زیبا و جذابی به فضای اتاق بدهد و آن قسمت از اتاق را بسیار شیک جلوه دهد. رنگ سفید با هر رنگی به شکل بسیار زیبا ست و هماهنگ می‌شود؛ پس می‌توانیم یک میز تحریر سفید را با یک صندلی با رنگ‌های شاد ترکیب کنیم. این کار باعث به وجود آمدن حس سرزندگی و شادابی می‌شود.

از رنگ زرد استفاده کنید

یک میز رنگی جذاب، چیزی است که فرزند شما به آن نیاز دارد. به کار بردن رنگ زرد می‌تواند جذابیت خاصی به میز تحریر بدهد. همچنین خلاقیت فرزندتان را پرورش می‌دهد. استفاده از رنگ زرد در کنار یک صندلی چوبی گزینه خوبی برای یک اتاق ساده و بی روح است.

هنگام انتخاب میز به کاغذدیواری اتاق توجه کنید

می‌توانید با در نظر گرفتن طرح کاغذ دیواری میز تحریری مناسبی برای پسرتان تهیه کنید. در تصویر زیر می‌بینید که یک میز و صندلی تماما سفید چگونه با فضای اتاق هماهنگ شده و اتاق را زیباتر نشان می دهد. این ترکیب و هارمونی رنگ‌ها باعث می‌شود که فرزند شما هم از حضور در این فضای زیبا لذت ببرد.

مطلب مرتبط  بهترین طرح‌ جاکفشی های مدرن

میز تحریر قرمز انتخاب مناسبی برای پسران

استفاده از میز تحریر پسرانه به رنگ قرمز گزینه خوبی خواهد بود زیرا رنگ قرمز جز جذاب‌ترین و هیجان‌انگیز ترین رنگ‌ها است. با به کار بردن یک میز قرمز در کنار رنگ‌آمیزی چشم نواز دیوارهای اتاق و آماده کردن یک دکور شیک، فضایی پر هیجان برای او بسازید. این نوع رنگ‌آمیزی با به کار بردن میز تحریر قرمز گزینه‌ی خوبی برای فعال کردن قوه تخیل فرزند شما است.

میز تحریر کودک

میز تحریر مشترک بخرید

اگر شما در یک خانواده پرجمعیت زندگی می‌کنید و اتاق کافی برای فرزندان خود ندارید، می‌توانید یک میز تحریر هماهنگ با سلیقه‌ی افراد خانواده خود تهیه کنید. یک میز تحریر با کشوهای فراوان، درست در وسط اتاق خانواده می‌تواند گزینه‌ی خوبی برای شما باشد. همچنین می‌توانید قفسه‌های کتابخانه مجاور میز را با برچسب برای هریک از اعضای خانواده مشخص کنید تا هر نفر یک فضای شخصی برای وسایل خود داشته باشد. در این تصویر می‌بینیم که یک میز تحریر چوبی با یک صندلی به رنگ آبی پاستلی چگونه فضای جذابی را به وجود آورده‌‌است.

میز تحریر مدرسه‌ای بخرید

اتاق پسر شما باید فضای بسیار مناسبی برای انجام تکالیف مدرسه و بازی او فراهم کند. میز تحریری که در اتاق او قرار می‌دهید، می‌تواند حالت و فرم میز تحریر مدرسه را برای او تداعی کند. این نوع میز برای او یادآور مدرسه و نوشتن تکالیف خواهد بود، پس به فرزند شما کمک می‌کند تا تمرکز بیشتری برای انجام فعالیت‌های درسی‌اش داشته باشد.

میز تحریر چوبی چهارپایه تهیه کنید

یک میز چوبی و چهارپایه، فضای کلاس‌های مدرسه را به تصویر می‌کشد. دیوار روبرو، یک ایده‌ی عالی برای تکمیل این هدف است. دیوار با طرح تخته سیاه برای اتاق پسر شما ایده ایده عالی است. این حالت دیوار، به فرزندان شما اجازه می‌دهد تا مسائل ریاضی را ترسیم و تمرین کنند، سپس پاک کنند و تمرین را مجدد از سر بگیرند. این نوع دکوراسیون اتاق پسران شما را به درس بسیار علاقمند خواهد کرد.

مطلب مرتبط  صندلی کنفرانس چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

میز تحریر یکسره برای پسران خود بخرید

این نوع میز‌های یکسره برای چند فرزند طراحی شده است و گزینه خوبی برای کسانی است که خانواده-ی پرجمعیتی دارند. آن‌ها می‌توانند به کمک صندلی‌هایی که ارتفاعشان قابل تنظیم است، از این میز به خوبی استفاده کنند و به انجام تکالیف درسی خود بپردازند. چون این میز برای چند نفر طراحی شده پس باید سلیقه‌ی تمامی استفاده‌کنندگان میز برای انتخاب رنگ و طرح میز تحریر در نظر گرفته شود. در تصویر زیر، می‌بینید که طرح میز تحریر جذاب به حالت چوبی است که با فضای اتاق هم به شکل بسیار خوب و زیبایی هماهنگ شده‌است.

میز تحریر دیواری پسرانه بخرید

از ایده‌های جالب و کاربردی، به‌خصوص برای خانه‌های با متراژ کم، میز تحریر کوچک و دیواری است. از این نوع میزها می‌توان به راحتی برای انجام تکالیف استفاده کرد. استفاده از یک صندلی چوبی هماهنگ با ارتفاع میز، یک گزینه بسیار مهم برای فرزند شما خواهد بود.

میز تحریر با فضای ذخیره‌سازی زیاد

این مدل میز جذاب، یک گزینه عالی و فوق‌العاده شیک برای اتاق پسران است. این میز تحریر دارای کشوها و قفسه‌هایی در بالا است که بین دو کمد چپ و راست قرار گرفته‌است. دو رنگ آبی و رنگ قرمز به شکل هنرمندانه‌ای در کنار هم قرار گرفته‌اند. میز به رنگ آبی در کنار صندلی قرمز رنگ باعث جذابیت فضای اتاق شده‌است.

سخن پایانی

در نهایت برای انتخاب میز تحریر پسرانه مسئله‌ای که باید مورد توجه قرار گیرد سلیقه، علاقه و احساس فرزند دلبند شما است. از مطالبی که در این مقاله بیان کردیم برای انتخاب میز تحریر پسرانه استفاده کنید و از میان طرح‌ها و رنگ‌های فراوان میز‌های تحریری انتخاب می‌کنید که علاقه فرزندتان را برای انجام فعالیت‌های روزمره‌اش بیشتر کند. پر فروش ترین محصولات در بین میز های تحریر از برند جلیس می باشد که ما در فروشگاه اینترننی طراحان چیدمان آرک در دسته میز های کامپیوتر قرار داده ایم.

ضمنا فروشگاه اینترنتی طراحان آرک به عنوان معتبرترین فروشگاه اینترنتی در حوزه مبلمان اداری با نماد اعتماد تجارت الکترونیک ۴ ستاره می باشد.

1 دیدگاه برای “میز تحریر پسرانه بیش‌تر درچه رنگ‌هایی تولید می‌شود؟ 

  1. امیر علی گفته:

    به نظر من با توجه به رنگ مورد علاقه کودک و یا رنگ کاغذ دیواری باید رنگ میز تحریر رو انتخاب کنیم.به نظر من رنگ مشکی از همه بهتر است چون هیچ وقت از مد نمی افتدو یک رنگ کلاسیک هست.ممنون از سایت خوبتون.مطالب بسیار کامل بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که تابع Privacy Policy and Terms of Use است.

من با این شرایط موافق هستم .

Call Now Button